bugün

savaşta ele geçirilen kadınları "nikaha almak" helal olur. Çünkü savaşta karşı tarafa esir düşen ya da kocası ölen kadın boşanmış olur, Diye biliyorum.
Nikah dışında cinsel ilişki her halükarda zinadır. Nikah düşmeyecek kişiyle nikah kıymak da zinadır.
Günümüzde dinin asıl kurallarına aykırı fetva veren hocalar türedi, amaçları ne bilmiyorum. Ama sanki ters taraftan sıçıyorlar, arkadan olması gerekirken ağızlarından çıkıyor malum madde.
haberin kaynağına bakıyoruz; abna... hamaney'e ait olan aynı vahabilerin yayın organları gibi propaganda sitesi ki bu site de defalarca yalan haberler yayınlandı. tipik bir rafızi sitesi. dolayısıyla galeyana gelmek için acele etmeyin sitenin ne mal olduğu malum. ayrıca başlığı açan zat, zaten allah'ın selametine muhtaç bir fakir...

kısaca gaza gelmeyin, adınız gibi emin olun yalandır. çünkü siteyi iyi tanıyorum.
http://inciswf.com/r%C4%B1fatabi.swf
http://inciswf.com/1287946508.swf
amuna koduklarım yeter artık insanların mezhepleriyle uğraşmayın.
Dinini kuranın mealini okuyarak öğrenmişlerce sapıklık, islamı baltalamak için tutulmuş sözde din adamlarından öğrenenler için fırsat olarak değerlendirilecek Deli saçması.
bu vesile ile alevilerden daha çok alevici olup, yeri geldi mi allah'a kitaba dümdüz gidecek iğrençlikteki aptalların bir bir oltaya geldiğini görmüş bulunuyoruz.

(bkz: alevi kadınlara tecavüz helaldir/#21153743) mesela bu yazı, normalde bu tip bir üslup kullanmayı sevmem ancak bu mal değneği gibiler sünnileri suçlamak için gardını almış vaziyette durdukları için olaya direkt atlamış. o suçladığınız sünnilerdeki insanlığın, samimiyetin, ilkenin binde biri sizde yok buna emin olun.
abna sitesinin bizzat hamaney'e bağlı bir propaganda aracı olduğunu bu sitede sünnilere defalarca hakaret edildiğini haklarında yalan haberler çıkarıldığını söylüyoruz, bu siteyi bir irdeleyin anlarsınız. kalkıp da sünnilere mal etmeyin bunu. ha tabi hakaret edilen sünni ise sizin için normaldir sizler bu kadar tiksinç yaratıklarsınız. lafta çok demokrat insanlarsınız ancak pratikte bu yok. sizlere laf edilmesin ama konu sünnilere gelince ağzınızdan resmen zift damlıyor.
adamsanız şayet insanlara iftira etmeyin. müslümanlığı vs. olmayı geçtik, ihaleyi yükseltiyorum, adamsanız diyorum. çünkü sizler gibi iki yüzlü aşağılıkların bu ülkeyi germesine izin vermemek gerek, çünkü yaptığınız şey iki yüzlülüktür sahtekarlıktır.
ANASI SiKiŞKEN BiR OROSPUÇOCUĞU LAFIDIR. BEYiN LOBLARINIZA OSURAYIM SiZiN.

bunu eksileyen de en adi insan evladırır. boşuna küfretmicem size zavallı zihinler.
cehalet kokan, tahminimce ağızdan köpükler saçan kuduz bir köpek edasıyla söylenen cümledir. sana ve senin gibi olanlara soruyorum ey şeyh kafanın içindeki o örümcek ağlarını ne zaman temizleyeceksin? tecavüz ulan bu helali mi olur? o zaman senin kadar "yetkin" olmasam da al sana fetva bu şeyhin anasına bacısına tecavüz helaldir. yapma hoca yapma, insan ol önce şeyhlik daha sonra olur.
(bkz: hanim kos aleviler yine magdur olmus)
iranlı muta çocuklarının yeni düzmece haberi. konu iran olunca karakter fahişeliği sular seller gibi.
hicbir canliya yapilan tecavuz helal degildir. kaldi ki alevi kadinlarin da babalari abileri kuzenleri var onlar da bos durmaz.
Anası aleviler tarafından sikilmiş birinin beyanatıdır.
haddinden fazla saçma önerme. alevi kadınlarda allah kulu olup tecavüz gibi iğrenç emellere kurban
giden kızlara helal demek insanlık dışından ziyade. *
islamın özüne aykırı durumdur. müslüman insan, yaşayışı ve yaptıkları ile örnek olmalıdır.

bundan dolayı çakma şeyhin hükmü geçersiz olup, kaale alınmaması gerekmektedir.
bunu diyen bir şeyh olamaz, çünkü gerçek şeyh böyle bir şeyi tasvip etmez. Kadına el değince abdest'in bozulduğu şeklinde kuralları olan mezhepler var yahu.

Biraz klasik olacak ta; bunlar ya amerikan ajanı piçlerden biridir, ya da arkasına 40 akıllıyı peşine takmış delinin tekidir.
--spoiler--
Suriye ihvanul Müslim’in hareketi şeyhleri ayrı ayrı yayınladıkları fetvalarla ülkede yaşayan Alevilerin kanlarının dökülmesinin ve Alevi kadınlara tecavüz edilmesinin mubah olduğunu duyurdular!!
--spoiler--

tecavüz lan bu. zihniyetini siktiklerim. bu pezevenkler yüzünden müslümanlar kötü tanıtılıyor.
kendisini müslüman sanan bir oç nin beyanıdır. görüldüğü yerde gebertilmesi caizdir kanımca..
Katli farz insan beyaanı, çünkü şeyh diye peşinden surukleyeci mal çoktur. islam için katledilmelidir.
hoşgörüsüzlük dini islam.
maksatlı yazılmış önermedir. Hz alinin ruhu atatürke girmiştir kadar saçma değildir. bunu alevi başkanı söyledi.
saçmadır dünyadaki ister alevi olsun ister sünni veya hatta hristiyan yada yahudi olsun hiç birine tecavüz etmek helal değildir.
onun ben şeyhliğine sokayım.. bu orospu çocuğu düpe düz ajandır.. islam alemini parçalamak ve bölmek için bir hançer de bu şerefsiz sokmuştur.. fakat ne yaparlarsa yapsınlar bu dinin bir sahibi vardır.. o da "kadir-i mutlak" olan cenabı allahtır...
gerçek bir müslümanın asla söylemeyeceği sözdür.

müslümanlık üzerinden prim yapmak isteyen birkaç kendini bilmezin oyunu.
beynine tecavüz edilmişlerin söyledikleri söz.
(bkz: gerçek müslümanlık bu değil arkadaşlar)*
bunu diyen örümcek kafalı her kimse onun karısını kızını siksinler. şerefsiz köpekler sizi. ulan ahlaksızlığın da bi' sınırı var. akşam akşam sinir yaptırdı insana sakalını siktiğim.