bugün

inşallah Doğukan değildir yazarı.
sempatik bir arkadaşımız.
Yeni nesil yobazlardan biri.
Dikkat yobaz var uyarısı yapılacak kadar din tüccarı terör örgütleri propagandasını yapan biri.
Yazarların yazdıklarını da taklit eder aynı zamanda.
Şimdi de kafayı askerlikle bozdu.
Muhtemelen lucas yavrusu. Entri sayısı+ şuna buna yazılmış kıytırık entri vs.

Rüştünü ispat edersin 2 sene amenna.

Daha dün bir bugün iki kimse girmez aq wold gibi biriyle vörsusa.
BUNLARI EVE DAVET ETME TOPLANIR GELiR EVDE KIRINTI BIRAKMZLAR, ÜSTÜNE DOŞARIDAN YEMEK -iÇECEK SÖYLERLER OCAĞINA iNCi AĞACI DiKiLiR.

7/24 BUIRADAYIZ , HEPiMiZ ZiLiZ HERKEZ BOŞ MEZAR ARIYOR AMAN UYARMADI DEME.
300 kere açık oylayarak beni taciz ediyor nere şikayet ediyoruz. cimere yazsam mı?
Bu da yeni çıktı, kim bilir kimin feyki ya da kim bilir kimin yeni hesabı. Allah affetmesin Hem yobaz, hem geseli ve tarak kürek şeyler yazıyor.
Yerli yobazlar yetmiyormuş gibi
Birde Meksikalı yobazlar çıktı.
(bkz: sinameki)

al verci, top cambazı.
entry'lerinin anlamsızlığını, saçmalığını ve iğrenç üslubunu çıkarırsak(yani her şeyini) çok iyi bir yazardır.
Ya katılıyorum ya sinir oluyorum. Ortası yok.
derdi Doğukan xd olmasıdır.
vasıfsız işçi kum atıyor. etrafı topluyor.çok dayak yiyorum beni çok dövüyorlar her gün.
kürt değil olsa da gocunmaz.kimseye hesap vermez.
siirt kurtalanlıları çok sever.
bence tahta eksikliğimizi ısrarcı biçimde belli etmek toplum tarafından hoş karşılanmaz.
mesela ben saplantılı adamım beni böyle oylamaya devam edersen akli dengenin yerinde olmadığını düşünürüm düşüncemi de ulu orta yazmaktan kaçınmam.
beni bilen bilir yazdıklarım beş para etmez okuyup oyluyorsan ciddi bir tedaviye ihtiyacın vardır.
sağlıklı günler dinlerim.
esen kal.
bu da Doğukan diye düşünüyorum.
doğukanı severim yaramaz velet.
böyle arsız çocuklar çok zekalı olur.
Bakmayı aşmış, görüp fark edebilen bir yazar.
Kimin fakesi olduğunu tahmin etmenin zor olmadığı aktrol.
delikanlının ağababasıdır , salaklar sevmez..
Saldıranın üstüne tek stoperken mbappe, haaland, lewandowski ile geleceğim can yazar. Rahat bırakın. Hadi beni durdurursanız da diğerlerinin atağını kim engelleyebilir ?
Donuzladım rahatladım.
keşke uçurulsa da rahat etsem dediğim yazar. benimle ilgili saçma sapan başlıklar açıp duruyor. sen ne ayaksın lan denyo? cehennemin dibine kadar yolun var. gereksiz herif.