bugün

Karşılaşabileceğin en büyük ihanetlerden biridir kaaşıdakinin karaktersizliğini gösterirken senin yıkıman demektir.
Hiçbir şey olmaz nolacak. Ben öğrendim bir şey olmadı.
ilk duyduğumda biraz üzülsem de, sonrasında çok da aldırmamıştım.

Asıl sorun beni aldattığı kızın beni Güzin abla sanması... Evlendiğinde bile, kızın hala onu sevmeye devam etmesi... Bu hikayede yanan ben değil de, ikinci kadın oldu. Halen de üzülüyorum bu kadını düşündükçe...
Benim kaldırabileceğim bir şey değil. Eşim söylesin bana öyle bir niyeti olursa. Herkes kendi yoluna gitsin. Bunu eşime hep söylüyorum. Bir arkadaşım henüz sevgililerken aldatıldığını öğrendiği için boşandı mesela. Attı kocasını evden. Gerçekler er ya da geç ortaya çıkıyor.
salak olduğunuzu öğrenmek yıkıyor.
"aldatıkdık, allah affetsin." denilerek unutturulur.
izin verdim ve izledim.
size gore gavatlik bana gore bir kadinin sizi unutmak icin harcadigi performansi kendini hirpalamasini seyretmek buyuk bir zevk.

bir kadin beni aldatamaz ancak ben izin veririm.
cunku sebep yok lan.
karilar manyak dengesiz histerik.
sakalin neden soyle duruyor. omuzunu kim cimcikledi.poponu kim tirmikladi.
neden sık işemeye gidiyorsun.
tuvalette de after parti var sanki.
kimi ariyorsun.
anani ariyorum ulan.
Ups ne diyorsa doğrudur. Aldatıldığınızı öğrenmek ufkunuzu açar.
Hiç aldatilmadim.

En azından ben böyle biliyorum. Zira ben bir erkeğe; "sensiz ölürüm, ne olursa olsun beni bırakma" cümlelerini hiç kurmadım, bu cümleler bende varmış gibi de davranmadim. ilişkilerim boyunca,; kapının hep açık olduğunu, istediği ya da istemediği an gidebileceğini hissettirdim.

Bir ilişki ömür boyu sürmek zorunda değil. ilişki, tek taraflı sevgiye düşünce karşıdaki buna minnettar kalıp sizinle cehennemi yaşamak zorunda değil. Sırf siz istiyorsunuz diye karşınizdaki koca bir hayatı gasp edemezsiniz. Sevginin bittiğini hissettiğiniz anda gidin ya da yollayın onu...bitmiş bir duygu ile ne kadar savaşabilirsiniz? işte tam da bu raddede orda biten duygular başkasında canlanabiliyor. Olmasa keşke ama oluyor. Hayat bu, gerçekler bunlar.

Erkeğinizin/ kadınınızin sevgisi bittiği halde onu kendinize zorlamak, sizi sizin aldatılmanızla ayacağınız güne davet eder.

Hiç sebep yokken de aldatan var, bunlara benim birikimim yetmiyor, empatim bir yerde tıkanıyor, anlamlandıramıyorum, adlandıramıyorum.
merak etmeyin ilk şoku atlattıktan sonra kurtulduğunuza sevinir hale geliyorsunuz.
Erkek adam sevgilimin canı sağ olsun, aşkomun vardır bir bildiği der evet.
Ne aldatan olun ne aldatılan.

Tikkatli olmakta fayda var.
şerefsiz o boyuyla nasıl kız tavladı anlamadım.
---
belki iyi biniyordur...
görsel
ilk duyduğunuzda başınızdan aşağı kaynar su dökülmüş etkisi yaratsada zamanla anlıyosunuz ki aldatılmak hiç bişey değil aslında.hayyat daha ne acılar var can yakan.
eğer inanmışsanız karşınızdakinin sizi sevdiğine ve siz de onu seviyorsanız, sadece bir saniye kadar öbür tarafa gidip geliyorsunuz. sonrası ayrıntı. hiç geçmez sanılıp da geçen şeylerden.
hayatın durdugu anlardan sadece birisidr.
üzülüp ağlamak ve ya çıldırıp doğramak yerine;

"aa ne güzel bugün de yeni bir şey daha öğrendim." denmesi gerekir.
kesinlikle affedilmemesi en doğrusudur. ihanet hırsızlık gibi bir durumdur. Bir yapan devamını getirir. Gün gelir karşınıza öyle biri çıkarki sizi aldatan kişiyle geçirdiğiniz her saniyeye lanet edersiniz. O şerefsizleri görmeden iyi insanları farketmezsiniz. Bu kazık yendikten sonra insanlar oldukça güçlenir. Öldürmeyen acı güçlendirir hesabı.
pembenin nasıl saliseler icinde kan kırmızısına donusebilecegini kanıtlar durumdur. öğrenmeden aldatılıyorsan sorun yoktur bence.
onu bunu bırak, asıl aldatıldıgını öğrenip yine de gidememek acıtır.
önce sizi şöyle bir sarsan, sonra da "ne de olsa ettiğini bulacak ve pişman olacak" şeklinde sarsıntıdan kurtulmanıza yol açan olaydır. unutmamak gerekiyor ki kime ne haksızlık ederseniz gün gelir 5 beterini çekersiniz. çoktan onaylandı...
ramiz karaeski tabiri ile "yeğennnn biri seni bir kere aldatmışsa bu onun suçudur, eğer o kişi seni pek çok kere aldatmışsa bu senin suçundur yeğennnnnnnn" denilesi durumdur.
önce bir inanamazsın, inanmak istemezsin. başından aşağı kaynar sular mı desem soğuk sular mı.. boşanır üstüne. dünya durur. daha sonra algılamaya başlayınca iyice, kalbin kırılır, parçalanır. aklına gelir eskiler. boğazın düğümlenir. kendine üzülürsün, acırsın. pişmanlık duygusu artar gün geçtikçe. belki de ömür boyu unutmazsın o acıyı. kuyruk acısı mı deniyordu? evet o.
aslında seni bir çok kişi aldatmıştır. ailen, arkadaşların, kuzenlerin... ama o nasıl yapar bunu? bizim hayallerimiz vardı ama. doğacak çocuğumuza isim bile belirlemiştik. en çok neye yanarım biliyormusun. hayallerimi öldürüp beni kendime bıraktığına, benim sevgimi başka sevgilere değiştiğine. git şimdi! ben senin arkandan sayıp dökeceğim. bu kız orospu diyeceğim ona buna veriyor diyeceğim. içim yanacak inanmak istemeyeceğim bu söylediklerime ve hep seni düşünüp gecenin karanlığında veya yağmurlu bir akşam üstünde, düşlerime seni alıp seninle gezdiğimiz yerlere gideceğim. seni hala seviyorum. birtanem...
terkedildikten birkaç hafta sonra, gizlenmemiş facebook hesabından eski sevgiliniz olan gerizekalının yeni bir "ilişkide" olduğunu ve bu ilişkinin başlangıç tarihinin henüz siz ayrılmadan önceye tekabül ettiğini farkettiğinizde başınıza gelendir.

tabii, bir kızdan aldığı 50 lira borcu bile ödemeye tenezzül etmeyen bir erkek müsvettesinden ne beklenebilirdi ki?
güncel Önemli Başlıklar