bugün

en zor durumlardan biridir. iki saat dinleyip dinleyip unut gitsin senden değerli mi den başka laf bulamamaktır.
erkeklerin süper ötesi kullandıkları yöntemdir. aldatılan arkadaş bir erkekse kurarlar içki masasını sabah kadar iç babam iç, dertleşme, sohbet falan çok güzel vakit geçirilebilir. her iki tarafta hoşnut olabilir. yanı sıra bu aldatılan arkadaş kızsa ağlanacak bir omuz aranır. ve hop hemen taktik geliştirilir, hemen omuzlar genişler. * sonuç olarak kazanan teselliyi veren adam olur. sonuç: aldatmayın, aldatılmayın.
sadece dinlenmelidir. teselli etmek sizin göreviniz değildir. kendisini altadan sevgilisini iyi tanıması gerekirdi diye düşünmeniz size yeter.
şimdi kadın canı cananı annesinden çok bu kocası olan erkeği görmüş yıllardır. yıllardır evi çekip çevirmiş, yemeğinı yapmış, onu sevmiş, ona değer vermiş, sevildiğine inanmış, çocuk doğurmuş, tutumlu yaşamış, kocasının iş hayatında ilerlemesi için elinden geleni yapmış, adamın maaşı artmış, prestiji artmış ve tam bu sırada adamdan yaşça baya küçük bir sürtük gelip, onunla olmak istediğini söylüyor. kızın hayatta yaptığı tek şey ise demet akalın vs dinleyip ,bulabilirse bir işte çalışmak ve paralı erkeklerle gezmek. çünkü sadece genç olduğu için erkeklerin onu paraya boğacağı hissine kapılmış. ya bir düşünün. bu kadar salak erkekler var. böyle karılarını aldatıyorlar, terk ediyorlar falan filan. o kadının emeklerini bir çırpıda atıyorlar kenara hem de cinsel sapkınlıkları ve egoları yüzünden sadece.

ilk 8 ayda, ilk 5 ayda , ilk gün aldatılan tanıdıklarım oldu. bunları bir şekilde öğrendiler. kiminin eşi ofisteki iş arkadaşıyla aldattı, kiminin eşi yan dükkandaki kadınla.
hatta birinin eşi sapık. kadına bunu nasıl açıklayabiliriz, psikolog eşliğinde mi söylesek diye düşünüyordu yakınları. sonra bir gün söylediler , kadın inanmadı. inanmadı bile. bu kadar güveniyormuş adama. hani iyi niyetle yapıyor. o iyi bir adam, o niyetle dokunmamıştır, alkolden olmuştur falan diyor. belki bu kadar çaresizdir kim bilir. bunlar benim için bir bahane olamaz tabi de. kimse için olmamalı ama acayip bir dünya hali.

bir kadının kocasına trilyonlar miras kaldı. hani filmlerde olur ya arazileri birden devlet ister, 100- 200 trilyon gelir, aynen bu oldu. adam tamamen değişti. başka bir adam oldu. kadında zamanının en güzellerinden. güzellik yarısşmalarına falan katılmış. adamla evlendiklerinde meteliksizmiş adam. kadın hala çok güzel ama adam hala göbekli çirkin.
sonra adam ne oldum delisi olunca kadın bir bakıyor ki arabasında daima 20-22 yaşında kızlar. kızla konuşuyor bir de yüzyüze hatta. benim çocuklarım bile senden büyük diyor. kız o kadar pişkin ki . ne hale gelmiş bazı insanlar la hayret. bu kadına üzülmüştüm baya. kadın aldatılan koca gibi olmuş. her gün rakı içiyor. hani öyle hoppa bir kadın da değil. yıllarca evde, işte çalış, çile çek karşılıği bu olsun.
Zor bi iştir.
En kolay yolu ; abi seni o maymunla mı aldattı.
Ben etmem.
Gereksiz.
Konuyu açmak da sözde akıl vermek de.
Ayıp...
Ben derdini dinlerim, eşeklik sende yalnış seçim yapan sensin derim. Biraz daha ağlar, sonra susar. Bende ona baskı yaparım oturur film maratonu yaparız.
yıllarca hakkını vererek defalarca yaptığım iştir. ancak iş beni teselli etmeye geldiğinde bir türlü teselli olmayı başamamıştım lan.. ortada öyle cinsel bir aldatılma olmadı şükür ki ancak yalan söylenmesi de aldatılmaktır neresinden bakarsan bak..