bugün

Askerde Casio saatin alarmıma uyanırdım o derece.
o insan ben oluyorum, bunuda düzenli seks hayatıma bağlıyorum.

uyku süreleride önemli tabi minimum 7–8 saat.
yerine göre o insanlardan biri de benimdir. staja gidecek iken alarmın bir kez çalması yeter. aynı alarm okul için yüz kere çalsın yine kalkamam.
Benim galiba. Mesaj sesi bile koysam alarma uyanirim hiç problem olmuyo. Ancak yataktan kalkması büyük sıkıntı oluyo.

10 tane alarm kurup uyanamayanlari anlayamıyorum ama gerçekten..
Benimdir. Gece de erken uyuyamayan bi insan oldugum halde hemen kalkarim.
uyanmazsa bir daha uyanmayacağını bilen insandır.
Hayret edilesi insan.
işte o hiç ben olmadım.
Abim'dir. Uykusu o kadar hafiftir ki uyuyamaz bile. uyurken beşikteymişçesine kendini sallar. Uyuması saatler alır, alarm çaldığında da zınk diye uyanır. saygı duyulabilir bir özelliktir.
alarm çalmadan kalkan insan kadar olamazdır.
uyanmak için güzel nedenleri vardır. alarma da ihtiyacı yoktur aslında, heyecanla kalkar.
nasıl olsa uykusu alarmla piç olmuş insandır. ertelemenin alemi yok, 3 dakikada bir o alarm çalacak. şahsen bu gruba aitim.
alarm çalmadan 2-3 dk önce uyuyakalmış hissiyle uyanıp alarma gerek duymayan insana göre daha oluru olan insandır.
borcu yoktur. varsa da faiz de degildir.
alarm çalar çalmaz kalkmak da, ne bileyim biraz şov bence..
Hiçbir zaman böyle bir insan olamadım. Yataktan hemen kalkarsam bütün gün karnım ağrıyor, artık psikolojik mi bilemiyorum. En az yarım saat yatakta debelenme payı bırakırım kendime. Bomboş günlerimde hiç çıkmam yataktan, öylesi en güzeli tabii.
benimdir,bence biraz genetik babam da boyledir.
telefonum yokken calar saat kurar kalkardim.
8 saat uyuyup kalkmak gerek, su hayata 1 kere geliyoruz, uyuyarak harcamayin zamani.
o insan ben oluyorum.

işin içine (bkz: benlik) girmesin kendimi ifade edebilmek için ben diyorum anlayışınız için teşekkürler.

plakete gerek yok çiçekleri evime gönderin.
imrendiğim bayıldığım insan tipidir, yuvarlanmadan kırışmadan yataktan çıkabilen insan tipidir.
Alarm çalmadan 5 dk önce uyanan insan. Ben.

Edit: övündüğüm şeye bakar mısın
umarım alarm erteleme payı olarak, alarmı uyanmam gerekenden 45 dakika erkene kuran tek kişi ben değilimdir.
ben değilimdir.

Ertele,
ertele,
ertele,
ertele,
ertele,

-tamam sus amk kalkıyorum.