bugün

yakında bu ülkede abazanlıktan ölümler başlayacak. koku telefon ekranından bile hissedilebiliyor...

https://twitter.com/nocon.../1418159053860179970?s=19

https://youtu.be/0iFMzmUuv10
Vay anasını ya. Ulan 1 adet kız yok. 1 adet...
Neyse ki her şehirde bunların bilmediği mekanlar biliyoruz.
erkek başına 100 erkek düşüyor.
10 ve 11 aylarda iki sefer gittim yerde vuku bulan olaydır. benim gittiğim zaman oralar bomboştu ipini sapını koparan kemo gençlik kafayı çektikten sonra götü başı aynı oynayarak eğlenmeye başlamış. o kadar kalabalğı içine girip entelim yeah tatavası yapıyorlarya işte buna çok gülüyorum.
Normalde orda 1 erkeğe 5 rus düşuyormuş dogrumu alanyalılar.
walking dead adlı diziyi hatırlatmıştır. orada da böyle binlerce zombi salına salına öeerrhhhhh diye sesler çıkarta çıkarta canlı arıyorlardı ya..
Günün sonunda eller günahkar şarkısı eşliğinde elizabeth'e devam eden gençlerdir.
aşırı kalabalık bi yer düşünün ve sadece erkek var.
Araya yanlışlıkla dişi sinek girse parçalarlar.
akdeniz sahillerindeki yerli turist işgali son bulmalı, akdeniz akdenizlilere bırakılmalıdır.
iyi ki Alanya'da yaşamıyorum dedirten durum.
Ben 2 tane kadın görebildim. Videoyu ağır çekimde izleyip dikkatli bakınca görülüyorlar.

Muhtemelen kadınlar sosyal medyadan organize olup, alanya'ya gider gibi yapıp başka şehre gitmişler. *
Bir erkeğe rahat 10 erkek düşüyor ve nerdeyse erkek erkeğe durumları yaşanacak.
Askeriyeden daha erkeksi mekan.

(bkz: nasıl ipne oldum)
herkesin birbirine "yaşanıyo mu bu şuan gerçekten" şeklinde şaşkın bakışlarına güldüm.

ciddi yorumlarsak; tek suçları türkiye topraklarında doğmak olan şanssız bi grup insan görüyorum. sanmıyorum ki rusya, ukrayna, balkan ülkeleri gibi çeşitli yerlerde şimdiki kültür ve bilinç düzeyleri ile yaşasalar aralarında %20'sinden fazlası boşta kalsın.

medeni avrupa ülkelerini saymadım, çünkü oralarda şimdiki kültür ve bilinç düzeyleri ile boşta kalabilirlerdi ancak oralarda doğsalar yine büyük kısmı boşta kalmayacaktı.

yani yine mağduru dövüyoruz her zaman olduğu gibi.

adamların bi suçu yok bana kalırsa.

tinderı, ockupidi, instagramı şuyu buyu birileriyle tanışmak için yüzlerce online platformun olduğu, kızların da erkekler oranında olmasa yoğun şekilde kullandığı bu gibi arayüzlerin olduğu bi ortamda şu tablonun tek açıklaması var; cinslerden birinin kendisini kaf dağında görüyor olması, adam beğendirilememesi. e şimdi bu durum nasıl şu heriflerin suçu oluyor?

olması gereken bunların en azından yarısının birileri ile first date ya da ilişki yaşıyor olmaları. ama olamıyor çünkü hanım kızlarımız instagram fenomenleriyle falan çıkmak istiyor. e onlardan da toplasan 1.000 tane anca var ülkede. kolay gelsin herkese şu çivisi çıkmış ortamda.
1980,90,2000 lerin ankara gençlik parkı görüntüleri,asker izine çıkınca direk buraya gelirdi,birde mamak,kayaş apaçileri geldimi inanılmaz güzel görüntüler yaşanırdı.
ulan seyrederken erkek halimle gerildim... bir tek ben miyim bele gerilen?
kereste fabrikasindan cikmis tek tip kerestelere benziyorlar. Hepsi ayni tip odun.
Köpeksiz sokaklar istiyoruz.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar