bugün

ikisi de büyük oyuncu ama al pacino daha da büyük dür.
ikisi de harika oyunculardır fakat bu biraz oyuncuyu sevmeyle alakalı olduğu için ben leonardo di caprio derim.
al paçalı ile kapri donlunun kıyaslamasıdır. offf kafam da pek kıyak bu saatteee, aman aman.
al pacino saygımız sonsuz, ellerinden öperiz, sen daha iyisin ama leonardo diyorum acun bey.
di caprio, al pacino yaşına gelince bir seçim yapabileceğim versustur.
al pacino ekranlarda sevişirken di caprio onları seyrederek mastürbasyon yapıyordu efendim. her türlü al pacino'nun alacağı kıyaslamadır.
Dev oyuncu vs seksi bakış.

Biri yeteneğiyle, Caprio da iyidir ama ustanın yanında biraz çırak kalıyor.
al pacino yu oscar da gördükten sonra bu adam vazgecilmez demişimdir. zaten the god father işi bitirir.
(bkz: elma vs armut)
al pacino'ya hakarettir, ayıptır.
usta vs çırak.
di caprio sinemayı bıraktığında marlon brando seviyesinde olacaktır.
al pacino'yu gececektir.
şu an için alpacinodur. fakat dicaprionun henüz 40 yaşında olduğunu göz önünde bulundurursak uzun yıllar sonra bu karşılaştırmayı yapmak daha doğru olur.
al pacino kraldır. Yaralı yüz, carlito'nu yolu, baba serileri unutulmaz.
al pacino hem oyunculuk olarak hem tip olarak çok iyi.

diğeri 40 yaşına geldi tek oyunculuğu var.
kısa boylu ve çirkin italyan ile uzun boylu ve yakışıklı fransız karşılaştırmasıdır. kıyasa sokulmasının nedenini merak ettim.
al capino nun genç hali di caprionun simdi ki hali bi filmde olsa ne müthis olurdu.
Di caprio'dan kat be kat üstün bir gerçek var: johhny deep.

Johhny'nin eline de donnie brasco'da vermiştir pacino. Bi şeytanın avukatı filmindeki al pacino performansını unutmak mümkün mü? Caprio'nun en beğendiğim performansı tabi ki; the wolf of wall street.

Ya babalar; al pacino siker atar.

Ama derseniz ki robert de niro vs al pacino; orada bir ikilem söz konusu olabilir.