bugün

Kendimi yaralar hastaneye transfer sonrası kaçardım başımızda polis değil hasta bakıcı bekleyecek sonuçta.
Ben sözlüğe ilk defa 2020'de geldim ve üye olduğumda sözlüğün girişinde "Uludağ Sözlük tımarhanesine hoş geldiniz. Burası ruh hastalarıyla dolu oldukça eğlenceli bir yerdir. Keyfini çıkarın" yazıyordu. Yani çıkmaya çalışmam ve bir köşeye oturup keyfini çıkarırım, evet.*
Biraz dinleneyim, ellemeyin. Çıkmam.
Hmm bilemedim bak şimdi. Düşmeyelim de oralara öncelikle. Bakalım tahminimce testler gözlemler yapıyorlardır zaten itirazım hep olur normal şekil de düşmediğime göre desek dur bir dakika normal yollarla düşsek zaten çıkamayız eee biri kapatsa çıkma ihtimalimiz yok. ilk başta isyanlar falan filan eninde sonunda kafayı yerdim galiba. Belli bir zaman sonra ömrüm biter ve gömülmek için çıkardım.
Elin bağlıysa nah çıkarsın.

Zaten saldırgan hareketler sergilediğin için bağlanırsın önce sakin olacaksın delilerin arasına karışacaksın sonra bahçe saatin de tellerdeki en alçak ve kaçış planını yapacaksın ama abartmadan çaktırmadan sonra hastabakıcıların en mal en telefonla takıldığı zamanda kaçış.
Kuşkusuz şeyhimden himmet isteyerek.
biraz deli'ye yatar etrafı ve insanları tartıp biçerdim.
ilk çözmem gereken iş, kesici bir alet olurdu. duruma göre firar... duruma göre birini gırtlağından kavrayıp rehin alarak uzamaya çalışırdım.
Uyumaya kaldığım yerden devam ederim. Çünkü uyumayı seviyorum..
Zaten delilerin arasında olduğum için bağlı olduğumu fark edene kadar durumu anlayamam muhtemelen.
Belki süper güçlerim vardır.