bugün

çok çok çok güçlü avukatları olan bir şirket. *
az önce çalışanlardan bi tanesinin kapımı çalarak bana bir adet kredi kartı verdikleri firma. madem artık kredi kartım var hemen gideyim kredi kartı mağduru olayım. *
isminin aksine pasiftir. kuryelik sektörünün yüzkarasıdır. "aman diyim bulaşmayın" diyeceğim ama seçme hakkınız yok maalesef.
1 haftada getirmeleri gereken kredi kartını ancak 2 ayda bana ulaştırarak hız rekoru kırmışlardır.
evinize bir kez bile uğramayan. fakat onlarca kez geldik not bıraktık ayakaları yapan kurye hizmetidir. şimdiye kadar kapıma teslim ettikleri tek bir kart yoktur. hepsini bizzat gidip kendim almışımdır.
para verilmeyen ve motora sahip olamayan kuryeleri gonderilerinde kafalarindan salladiklari gibi bilgi verebiliyor. yani ev adresime istedigim bi kart var, "adrese gelmisiz ancak bulamamisiz sekreter serap hanimdan bilgi alinmis" diyebiliyor maalesef. bende evimde isletmeye sahip olmadigimi acikladim kibarca is adresine yonlendirdiler. orda da annem kapiyi acip evde olmadigimi soyleyebilir, korkuyorum.
banka kartı dışındaki gönderileri (dergi, fatura, davetiye vs.) önemsiz gördükleri için adreslere ulaştırmayan daha doğrusu -kurye deyimiyle- gömen kuryelerin de çalıştığı firma.
akbank'ın gönderilerini dağıtan şirkettir.
(bkz: tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş)
adıyla tezat oluşturan, insanın sinirlerini hoplatan, iğrenç bir çağrı merkezi bulunan şirket diyecem yine sinirlerim hoplayacak ya.

getirin ulan artık şu kodumun kartını
eğer yamulmuyorsam genel merkezi perpa'da olan ciddiyetsiz firma.
hala kredi kartımı getirmemiş olan firma. sonra sövünce sövdü oluyoruz.
bırak aktif olarak iletmeyi, pasif olarak bile iletemiyorlar. 17 Şubat tarihinde kredi kartım kendilerine teslim edilmiş bana ulaştırmaları için. Aradan 25 gün geçmesine rağmen hala kartım bana ulaşamadı. Çağrı merkezlerini aradığımda hep aynı soruları sorarak adresinize yönlendiriyoruz demeleri de ayrıca çok ilginç. işin bir ilginç tarafı da internet sitelerinden gönderimi sorguladığımda geldik ama bulamadık not bıraktık diye bir uyarı belirmesi. Çalıştığım firma 24 saat 20 den fazla güvenlik personeli bulunduran bir şirket ve giriş kapısında 3 güvenlik görevlisi var. güvenlik görevlileri bana aktif iletinin 20 gündür gelmediğini söylüyorlar. En sonunda kallavi bir mail yazarak, şikayetvar.com adresine şikayet ederek bir yetkilinin bana ulaşmasını sağladım. Arayan yetkili gebze acente müdürüymüş. Kendisi bir de beni azarladı şikayet ettiğim için. Yarın bizzat kendin getir dedim, ben çok yoğunum getiremem ama kardeşim değerinde birini göndereceğim dedi. Ulan uyuşturucu mu alıyoruz, kaçak silah mı ? Bana 25 gündür göndermeyi beceremediğin, kredi kartı taşıyabilen bir eleman gönder yeter.

Ayrıca bu dağıtım şirketi ile çalışan her bankanın bu işleri yürüten departmanını tebrik ediyorum. Saç baş dağıttıran ancak hala kredi kartı dağıtamayan bir firma ile anlaşmışlar.
koca koca bankaların nasıl olup ta bu sahtekarlarla çalıştıklarına şaşırıyorum. evin önünden geçmeden, eve geldik bulamadık diye sallayan telmaşa kurye şirketi. boş kese kağıdı emanet etmem bunlara.
KREDi kart dağıtımı başarısız olan kurye..

sürekli sıkıntı çıkartırlar gittik bulamadık ayaklarını çokça yaparlar.
müşteri temsilcisi olmayan ya da ulaşmanın mümkün olmadığı firma. kendilerine güvenip her şeyi internet sitemizden halledebilirsiniz demelerine rağmen siteleri en az beş gündür bozuk. telefonla arayınca sesli yanıt sistemi devreye girmekte ve hiç bir bilgi alma şansınız yok.
gaipten hizmet veren firma. gizlilik politikaları çok sağlam.
akbank kredi kartımı sözde 2 gün önce evime getirmiş de evde kimseyi bulamamış olan firma. madem geldin, nerde bilgi kağıdı vb. bir şey ? malum mu olacak bana geldiğiniz ? illa bankayı arayıp mı öğrenecez kartın nerede olduğunu dandik herifler ?