bugün

eylem güzel kadar güzel olan bir şey varsa yutubdaki şu yorumdur;
"topu bile çaldılar amına koyim"

https://www.youtube.com/watch?v=sFqks-D_wfc
Desteklediğim eylem. Helal olsun.
meclise de gidin amk götünüz yiyosa. orası yıllardan beri 'millet' meclisi.
bi espri bulmuşsunuz ama olmamış dedirtendir.
sonra vay efendim ak parti neden oy alıyo.

böyle muhaliflik mi olur lan? hüloğculardan çok daha gerizekalı insanlar varmış demek ki.

sağolun gençler. devam. gezide yediniz tarağın tadını özlemişsiniz belli ki.
korkunun boyutlarını ortaya çıkarmışlardır.
hımm demek şiddet yok. biri senin evine girse ananın yatağına usulca yatsa bak şiddet yok ha, sen ona karşı gelmezsin dimi bebeğim. ne kadar şirinsiniz gerçekten.
tanım şiddete sebebiyet veren boktan olay.
40 koruma 20 polis bu 9 çocuğa mani olabilmiştir.
sikimsonik konulari baz alarak aralarinda orantisis SEKA, choq qomikiz qhanka diyip gülüp eglenen, sonra gazı, jopu yiyip aglayan solcuların çok çok komik olan eylemidir.

senaryoda eksiklik var; jop yok, gaz yok :(.
Sivil itaatsizlik nedir bilmeyen çomarları germiştir.

Lafa gelince saray milletin diye edebiyat parçalamayı biliyorsun, o insanlar da bu milletin bireyleri, niye almadın lan saraya?

Gördüğüm kadarıyla sarayın bahçesinde değil, dışında oynamak istiyorlar. Hadi saraya sokmuyorsun anladık, sarayın dışına ne hakla karışıyorsun?

Edit: açın iki dworkin, thoreau falan okuyun.
(bkz: ak saray)

ulan yarım saattir "aksarayın önünde niye piknik yapıyorlar lan?" diyorum. boşluk bıraksana be mübarek!
bastıbacak, kel, atarlı korumanın kahkaha attırdığı pikniktir.

kendini whitney houston'ın kevin costner'ı sanmış. yazık la kimin korumasıysa...
bir "topunuzu keserim" demedikleri kaldı, hani halkın sarayıydı, "medya delikanlıları". "babalarının malı değil ancak öyle davranıyorlar, içine ayrı karışırlar dışına ayrı, masraflarını ben karşılarım her geçen gün artan vergimle, onlar sefasını sürerler, bir yandan halkın sarayı derler yapılma aşamasında halkın fikrini almanın yakınından geçmezler. ülke bu kadar sıcak para açıyken ekonomi göçükken çok gerekli bir saraydı zira devleti ala altın varaklı çesmelerden su içmese vs vs olmazdı. en acı tarafı da bu sarayın varlığından rahatsız olmayanların savunanların var olması, sen bu kadar sömürülmeye açık olursan yontan da çok olur, nihayetinde yersiz bir eylem ancak yersiz bir saraya çok bile!