bugün

Ben kalp Aslan kadını.
Akrep kadını diyorum
Bizim teşkilat sonuçta.
Akrebe deli divane aşık olursun aslanı sadece sex için yanında tutarsın.

Heryerde akrep, yatakta aslan. Net

(aslan gibi çirkefle akrep gibi asil bir kadın nasıl kıyaslama yapılır ayrı bir saçmalık zaten)
Başlığı çıkarıp, aslan savunanlar ya aslandır ya da aslanın git benim için güzel seyler yaz karizmamız dağılmasın diye tuttuğu arkadaşlarıdır büyük ihtimal zaten.
Aslanla evlenirsin, akreple aslanı aldatırsın..

Yatakta akrep, sokakta aslan, net
Akrep alır.
at kadını.
Aslan ne ya akrep hatununun yanında.
yengec kadini.
Hmm demek normal kadın elinizde kalmadı sonra uğrarım bi gezip geleyim ben.
akrep nalan.
isminiunutanadam akrepler için önce düşmanını alt etmeden ve öldürmeden bırakmaz demiş ama ondan sonra kimseyle uğraşacak enerjisi kalmaz demiş. zavallı isminiunutanadam ve zavallı aslanlar * bu ne çelişkidir. akrebi yakından tanımayan sıcaklığını şevkatini merhametini göremez. o herkese değil sadece belirli kişilere sıcaktır akrep kadını. çevresine ateşten çember yakılıp enerjisi biter demişsin ama akrebin çevresine ateş yakılırsa kendisini sokup öldürür. akrebin enerjisi bitmez sadece canı oyun oynamak istemez ve oynamaz yoksa herşekilde akrep kazanır yeterki oynamak istesin. ayrıca akrep burçları akreple değil kartalla sembolize edilir. yani yırtıcıdır. yırtıcılığıyla göklerden gelip aslanın ensesine çöktüğü zaman aslanın parçalayıcılığı pek bir işe yaramaz. hee aslan kalitesini akrebe özenip taklit ediyorsa bu akrebin kalitesidir. başkalarını taklit etmeyen aslan görmedim hehehe. hele ki taklit edilen bir akrep kadınıysa aman aman diyorum o ne güzel akrep kadını. velhasılı kelam; aslan kadınlarında özentilik ve taklitle başkalarından topladığı parçalarla karakter yaratmaya çalışan ucube bir karakter gördüm. taklit ettikleri kadınlarda genelde akrep kadınları olur zaten kıpss :d
Kesinlikle aslan erkeğidir.

Enter yukarıda.
ikisi de çok hırslı.
Aslan kadını cesurca akrep kadını sinsice istediğini alır.
Kadın psikolojisinden çakmıyorsan akrep kadınına bulaşma.
bir akreple evliyim.

zehirlenmemeyi öğrenmelisiniz.
Ablam akrep. Anlaşabilirseniz çok iyi biri olurlar anlaşamazsanız sadece beladan ibaret.
zor bir karşılaştırmadır. akrep kadını sokar aslan kadını parçalar. ben aslan olarak aslan derim elbette. aslan candır gerisi heyecan.
Bu iki karşılaştırma oldukça yersiz. Aslan asildir, akrep tehlikeli.
Hayat kadini.
(bkz: kova burcu kadını)
ikisi de sizi çiğ çiğ yiyecek kadınlardır. Baş edemezsiniz.
Neye göre?
ikisiyle de iyi anlaşırım. en azından karakterleri var.
no woman no cry. dertsiz başımıza dert almayalım, yalnızlık iyidir tadımız kaçmasın.
Kibir ve ego çekmeyi sevmek gibi gerzekliginiz varsa tabiki aslan kadını. Yok ben şehvet ihtiras arzu severim derseniz akrepler başı çeker.