bugün

akp'ye oy veren şakirt ile saadet partisi'ne oy veren şakirtin karşılaştırmasıdır.
(bkz: bdp ye oy veren şakirt)
maç uzatmalara gider
saadet'e oy veren şakirt açık yüreklilikle ''şeriat istiyorum'' diyebilir.

ak partiye oy veren şakirt ''şeriat istiyorum'' yerine ''yeni türkiye'' ''hedef 2023'' gibi üstü kapalı kelimeler kullanır.
siyasal islamcıya, nurcuya, dindara, dindar gibi görünen trollere müslüman olan herkese şakirt diyen gerizekalı sefillerce yapılacak olan karşılaştırmadır.

ben artık şakirt'in ne oldğunu açıklamayacağım. içim sıkıldı yemin ediyorum nato kafa nato mermer.

(bkz: sen çok şakirt bir delikanlıymışsın)

zoruna mı gitti? beybiii..
al birini vur ötekine.
ikisi de aynı boktur.
(bkz: taraf gazetesi şakirti vs zaman gazetesi şakirti)
postal sever olmayan insanların karşılaştırılmasıdır.

zaten bir iki parti var doğru dürüst gerisi fasa fiso.
postal sever olmayan insanların karşılaştırılmasıdır.

zaten bir iki parti var doğru dürüst gerisi fasa fiso.
chplierin de solcu, bdplilerin de solcu olması gibidir. hatta bülent ersoy bile insandır. ne alaka lan?
akp ye oy veren şakirtin alacağı karşılaştırmadır.
(bkz: şakirt her yerde şakirttir)
baştan yanlışa düşmüş karşılaştırmadır. zira şakirt; abisi nereye ver derse oraya verir. başka yere veren zaten şakirt olamamıştır. abisi bakkala ver desin; bakkala, manava ver desin; manava verir. netice itibariyle saadet anti amerikan ve anti israilci çizgide olduğu için pansilvanyalı kiracının işine gelmez. yoksa ev sahibi evden atar.
saadete oy veren allahçılık konusunda sollar.
(bkz: al birini vur ötekine)
(bkz: aynı bokun farklı renkleri)
saadet partisi'ne oy veren kötünün iyisidir. en azından amerikancılık yapmaz. sömürge valisinin demokratik seçimle geldiğini sanmaz.
akp'Ye oy veren menfaatçidir, bir davanın adamı değildir. sadece dava adamı olduğunu sanar, çünkü o dava ona sadece yamalanmıştır. menfaatleri doğrusunda bununla yaşar. memleketi sevdiğini zanneder. bir olay karşısında ufak bir tepki gösterir ve kenara çekilir. kendi partisinin yaptığı her hamleyi yüceltmekle yükümlüdür. vatan toprağı onun için hiçbir şey ifade etmez. askerimiz bir şey ifade etmez. tv ekranlarında partililerinin yaptığı show lar onlar için icraatten daha önemlidir. arka planda partilerinin israil'in her dediğini, amerika'nın her dediğini yaptığını bilmez. kendileri dışında herkes ermeni ve yahudi uşağıdır. insanlar bir olay karşısında sokağa çıkıp yürür ve coplanır, onlar ise sıcak yataklarında o coplananlara sayar. onlar için vatan sadece ceplerini doldurduğu sürece vatandır. onlar için düzen, sadece kendilerinin egemen olduğu düzendir.

saddete oy veren ise, evet cumhuriyet ve atatürk karşıtıdır. gerçekten dava adamıdır, menfaatçi değildir. ancak vatanını sever, tıpkı iran'ın ahmedinejad örneği gibi. farklı bir yönetim şeklidir ancak vatanını sever, dışarıya prim vermez, tv de show değil icraattede vardır, sistemini dış mihraklara karşı şekilde oluşturur, bu vatan onlar için önemlidir, her alanda milliliği savunur yani milli görüş... işte bla bla bla...

işin özü ise, saaddete oy veren evet cumhuriyet ve atatürk karşıtıdır ancak vatanını sever, korur ve pazarlamaz.

akp ise, hem cumhuriyet ve atatürk düşmanıdır hemde vatan düşmanıdır.( şimdi çıkıp diyecekler ki yok ben seviyorum tamam sen seviyorsun da oy verdiğin sevmiyorsa sende sevmiyorsun arkadaşım)
aynı bostanın ürünüdürler. ilki abd, ikincisi suudiler tarafından genleriyle oynanarak yetiştirilmişlerdir.
ilk okunduğunda kişinin afedersiniz götünden kahkaha sesi gelmesine sebep olan karşılaştırma.
bu ne olum lan.* kafamdaki tüm muhalif profilleri yerle bir oldu yeminnen.*
lan şakirt olmuş bir adam saadete oy mu atar allah aşkına!
ya da milli görüşe inanmış bir adam gülen cemaatinde hizmet mi eder?
ben inkılap yobazlarını çok daha donanımlı bilirdim.

(bkz: allahını seven üzerime toprak atsın)

edit: lan hayır delinin teki kuyuya taşı atıyor da siz yüce aydınlar nasıl böyle ketempereye geliyorsunuz?
iki ucu boklu değnektir.