bugün

dünyanın en büyük örgütü nü oluştururlar

sayısı 20 milyon u aşkındır.

her geçen gün bu guruba katılım artmaktadır.

tek tek kim oldukları saptanamamaktadır, çünkü kimliklerini gizli tutarlar. sorana "vallaha ben vermedim " diyerek en azından açık verirler.
Vatanseverdir.
bu kesim tıpkı, gerçekte müslüman olup, internet aleminde ateist takılan ergenlere benzemektedir. yani gerçekte akp'li olup, internet üzerinde sosyal demokrattırlar. çok garipserim bu durumu.
(bkz: akp li misin yoksa türk mü)
kendilerini gayet belli eden bir gruptur.
kendi isteği ile verdiyse saygımız sonsuzdur. makarnaya, beyaz eşyaya oy sattıysa terbiyesizdir.
bir de kandırılanlar vardır bu grupta, onlara akıl fikir dileyelim, denilene sorgusuz sualsiz inanma özelliği gösterirler.
akp ye oy veren(leri) kesi(n). başka da bişey demiyorum.
şöyle bir şey olabilirler mi acaba:
http://galeri.uludagsozlu.../g/akp-ye-oy-veren-kesim/

(dikkat bu yazar iyimserdir)
başına geleceklere müstahak tiptir.
insanı kendinden şüphe ettiren tespittir.
e akp'liler kipliklerini gizliyormuş.
e oy verdim ben bu adamlara.
e bugün olsa yine vereceğim oyumu.
ben akp'li değil miyim acaba?

vallahi garip.

amına koyduklarım sabahtan beri ne vatan hainliğimiz kaldı ne haysiyetsizliğimiz. iğneyi kendinize batırsanız çuvaldızın acısına katlanacağım. ama götünüz yemiyor.
3 gruba ayrılır bu insanlar(!):
1-Düşünemeyenler
2-Altın-beyaz eşya vs eklerle düşünme özelliği kazananlar. Düşünceleri programlanır bu insanların
3-Akp'yi dindar sanan insanlar. Bunlarda çeşitli tarikatlar tarafından bu şekilde programlanırlar.

En iyi yol bu insanlara reset çekmek!
her türlü milli duygudan uzak olan kesimdir.
(bkz: koyun sürüsü)
kendilerini hala atatürk hayattaymış gibi kandıran veya türk birliği hayallerinde koşan ya da teröristlere oy verenlerden çok daha akıllı, demokrat ve liberaldirler.
beleş kömür ve bakliyatla çalışan oy makineleri.
düşünme sadece dediğimi yap tarz bir yaşam sürerler.
s..ke sürülecek aklı olmayan kesimdir. neyinize güvenip oy veriyorsunuz lan , neyinize.

bu oy verenlerin içinde dükkan işleten veya ev geçindiren insan var. sen neyin kafasıyla ev geçindiriyorsun, geçindiremezsin arkadaş.

işte zamanında yalçın çakır`a çıkıp kızım kaçtı ,karım kaçtı komşumla sevişiyorlar diye yakınan basiretsiz insanlardır bu gruba giren .

cahil, vatan haini, bir bölümü okuma yazma bilmeyen , büyük bölümü okuyup yazsa da anlamayan kişilerden oluşur .

gazete okumaz , akşam haberlerde "hamdolsun" seslenişini duyduktan sonra zevke gelirler , moderen homo sapien türleridir.
hem makarna ve kömürle oy verdikleri söylenir, hem de oldukça zengin oldukları için, hükümet yalakası olmalarından ötürü akp ye oy verdikleri söylenir.

"çelişkinizi sikeyim" der gerçek akp seçmeni bunlara.

halkın ta kendisidir bunlar. cumhuriyet kurulduğundan beri kendisini seçkin zanneden kemalist azınlığın hışmına uğramaktan, onlar tarafından küçümsenip, ötekileştirilmekten bıktığı için bu partiye oy vermiştir. hala koyun diye yaftalanmaktadır ucube, ahlak yoksunu, yobaz kemalistlerce. aşağılandıkça daha da güçlenmektedir bu kesim. bu yüzden akp oyu her seçim döneminde artmaktadır.

yenilmişliğin verdiği öfkeyle, koyun diye yaftalanır bu kesim, cehaletin koyunları tarafından.
soruları alayım.
AKP li değilim ama kendi görüşünden olmayan insanlara davar,koyun vb. hakaretler eden topluluğun görüşünden olmadığıma akp li olmadığımdan daha çok seviniyorum.

hem demokrasi için gösteri yapıp hemde karşıt görüştekileri aşağılamak aklı başında bir kemalistin veya demokratın işi değildir.
hadi denildiğinde sokağa çıkacak olan kesimmiş. ancak polisin arkasından saldırırlar insanlara.
partili sistemi getirenlerin partili sistemi şimdilerde yerden yere vurduğunu görüpde akp ye canı gönülden oy vermemek mümkün değil . keşke imkanımız olsada milyarlarca oy versek akp ye .

hele birde bu kap kaçak çalma eylemleri artmışken .

tencere tava demek akp sevgisinin çoğalması demek seçimleri kazndıkları zaman o tencereleri tavaları akp seçmenleri çalacak demek .

atatürk diye kıç yırtanlar şimdilerde partili sistemle araları pek iyi değil sakın atatürküde satıp lanet okumasın bu iki yüzlü şerefsizler ?

partili sistem yani atatürk getirdi ? neden getirdi ?

halk kendisi belirlesin yöneticisini diye tencere tavayla olmasın diye yani .

şimdi tencere tava çalanlar olurda akp seçimleri kazandığı günün gecesi olmaz mı ? ooo asıl o zaman olur bizzat iştirak edicem sabahlara kadar korna patlatıcam tencere tava delicem özel olarak alacam o tencere ve tavaları tefalden alıcam hemde dayanıklı olsun biraz .

şimdi nasıl kafamız şişiyor o zamanda öyle kafa şişiricem .

boşuna dememişler

derviş dervişin arkasına sırayla geçermiş diye !
Hayatinda hic Twitter kullanmamis, twitter hesabi olmamis, olsa bile mevzuyu anlamamis ve dolayisiyla bu kapanma olayini zerre sikine takmamis kesimdir.

Ulan anlayin artik, sen kullaniyosun da köyde tek derdi gecinmek olan amca, teyze kullanmiyo bu boku! Yani senin derdinle millettin derdi farkli! Bu yuzden kalkip da hukumet dusecek hayalleti kurma!

Bi internet sitesi kapandi diye, hukumetini degistiren ulke mi olur lan?!

Adamlar vergilerle, yolsuzluklarla, yalanla, dolanla, baris sureci(!)yle, bilmem neyle halkin amina koymus, biz bi twitter kapandi diye ayaklaniyoruz, "bu sefer gitti tayyip" tribine giriyoruz...

Sonra bilincli secmeniz... he amk he... bilincimizi sikeyim! bi sik olmaz bizden.
akp den ekonomik çıkarı olanlar.
siyasal islamcılar.
gayrı türkler.
ortak özellikleri ise atatürk düşmanlığı.
Sorgulamayan, muhafazakar, eğitim ve gelir seviyesi ortalama seviyesinde, ideolojik saplantısı olmayan tipik Türk insanıdır.
gerizekalı kesim. bunların hepsi cahildir.
göt yalayıcı kesim olabilir .

zenginin işi düşer göt yalar , fakiri güç , karizma etkiler göt yalar . aralarındaki fark biri parayı koyacak yer bulamaz zenginlikten ne yapacağını şaşırır kıçına buzlu badem sokar . öbürü beleş gelen makarnayla erzakla yetinir .