bugün

tüm kardeşlerimizin katılması gereken kampanyadır.

200 lira az para mı?

görsel
süper slogan. denemek için sabırsızlanıyorum şahsen. acayip ihtiyacım var o paraya. lafa değil icraata bakarım.
Çeyrek tatmin etmeyince 200 liraya yükseltmişler. Gelişiyor güzel ülkem.

200 lira ile neler yapılır:
* 2 karton parliament alınabilir
* eve erzak alınabilir makarnadansa yeğdir
* 5.11 tlden 39.138 litre kurşunsuz benzin, 4.68tlden 42.735 litre motorin, 2.68 tlden 74.626 litre lpg alınabilir
* 1 adet çeyrek alınıp kenara atılabilir üstüne çocuğa harçlık verilebilir
Vs vs vs...
Her evden 5 kişi yapsa bunu bin lira eder.
Yazık asgari ücretle çalışanları uzmustur.
gerçek olsa bile katilmayacağım kampanyadır. Bir kere daha düşündüm, evet yapamam.

Ali ismail'e tekme, berkin'e kurşun atmak gibi birşey olurdu...
Bu chp liler herkesi kendileri gibi salak sanıyor... akıllarınca oyunları geçersiz kalacaklar.
her yerde dillendirilip yayılması ve internet kullanamayan vatandaşlarımıza anlatılması gereken kampanya.

ben istiyorum ki herkes kazansın...
oylarınızın geçersiz sayılmasına neden olacak durum. bu kampanyayı chp düzenliyor arkadaşlar. oyunuzu koruyun, namusunuzu koruyun.
niye esma yazıyoruz, başka hatun ismi yazsak olmaz mı? mesela dilek, hande, aslı, Jülide, bahar, zerrin vs... veya başka bir isim mesela ben abdurrezzak yazsam kaç para alırım veya direk fethullah yazsam, bir de yanına gülen eklesem, bir de yanına hoca efendi hazretleri diye yazsam demek ki beni paraya boğarlar.

fiyat listesi istiyoruz ne yazarsak kaç para alırız bilelim de ona göre yazalım canım.
herkesin mutlaka katılması gereken kampanyadır.

haydi gençler.
4 kişilik bir aileniz var ve ailedeki herks reşit diyelim. 4 x 200 = 800 tl. ayrıca bir de rabia yazdığınızda ekstradan 50 tl veriyorlar. 4 x 50 = 200 tl, sonuç 899 tl + 200 tl = 1000 tl. kısa günün karı.

vallahi bu ak parti bir harika dostum...
akp ye oy ver imzanı at esma yaz boşluk bırak tc kimlik numaranı yaz 3616 ya gönder.
buna tepki olarak kemalist arkadaşlarımında kampanya başlattığı olay.
(bkz: oy pusulasına atatürk yazıyoruz)
biz boş mu durcaz sandınız pis yobazlar.
şaşırmadığım eylemdir. para götünüzü sikmiş sizin.
ayrıca bu ıslemden sonra 10kilo bal 5tl.
Oy pusulasına rabia yazma eylemidir.

Hepimiz katılın lütfen.
Kocaman rabia yazın oy pusulasına. hatta yapabilen varsa işaretini filan da çizsin e mi yavrularım.
Kocaman çizin ama tamam mı mankafalar.
Hatta biriniz kağıdına benim yerime de çizsin.
çizemezseniz rabia stickerlarından yanınızda götürüp akp simgesinin üstüne yapıştırın.
gercekleştiği takdirde akp bınasını cem yılmazın değimi ile yıkarlar.kaldıki temizlenmiş olur.düşünce olarak akla gelen ilk şeyin doğrumu lan bu diyerek düşündüğü durum.
Ben lafa değil icraata bakarım ihtiyacım var 50 tlye 300 versinler aileyi akpye verdirtiyim. Amina kodugumun bebeleri sizi
Kaynak; halk
güzel bilgi teşekkürler.

bilgi içeren entryleri özlemişiz.
Ben para istemiyorum ahiretimi kurtaracağım "esma'ya" bunu borçluyuz!
Oyunuz geçersiz olacak diyen Ajanlara inanmayın! Toplumsal tepki vermenizi engellemek istiyorlar! Herkesi kendileri gibi cahil zannediyorlar!

Not: ulan sik salakları internete girip sözlüklerde takılan herkes nasıl oy kullanacağını da biliyordur! Eğlenceyi bile akp karşıtı hareket olarak görüyorsunuz! Korkmayın lan Bu başlığa 2 gün boyunca entry girersek hukumet düşmeyecek!
evet, kendini zeki sanıp bu kampanyayı destekliyorum diyen demokrasi yoksunu orospu çocuklarının, istediğim olsunda nasıl olursa olsun zihniyetinde olduklarının göstergesidir...
tüm chp lilerin yapacağı eylemdir. bu babalarından harçlık alamayan ezikler hemen koşa koşa yaparlar bunu. çalışmak yerine herşeyi yaparlar zaten. sonrada twitter da koca memelerini gösterirler ki çirkin yüzleri anlaşılmasın.
http://www.odatv.com/n.ph...cersiz-sayildi-1206111200

milleti kendi gibi öküz zannedenlerin yeni eğlencesidir. amına koyim onu yapsa yapsa linkte verilen kitle yapar. bu kadar mı çaresiz kaldınız?
diğer partilerin asla akıl edemeyeceği kampanyadır. sonra da yok efendim biz niye iktidar olamıyoruz? çünkü siz pintisiniz.

başbakanımıza hırsız diyorsunuz ama o adam, o paralarla bizleri sevindiriyor.