bugün

akp karşıtı sözlük yazarının açtığı başlıktır. muhtemelen makina kısa devre yapar. aşırı yüklenme olur. trt 3 te yayınlanırsa bir ihtimal halkın kafasında şartelleri attırır. şartel atınca ne olur, ampül söner.
(bkz: yalan makinesinin patlaması)
-nolur nolmaz, yine de bir büyüğe danışmak lazım. (bkz: yeni rakı)
çok ayıp olur. halkı üzmeye gerek yok şimdi, ne güzel rüyada herkes. bozmayalım, durmak yok yola devam.
makine yanar, hatta isyan eder.
bi de yalanlarda çizgiler artıyor galba o makinelerde; herhalde simsiyah bir kağıt çıkardı çıktıdan.
makina da direkt yalana bağlar. yalan olur makina , epimenides olur , herbirşey olur.
makina patlar kaos olur... makina bozuk deyip işin içinden sıyrılmaları da muhtemel...
makinanın isyan etmesine neden olur.

(bkz: ağlamak istiyorum)
makineyi ergenekoncu ilan ederler. *
(bkz: fatal system error)
makine (bkz: oha falan olur)
teknolojinin gelişip ultra yalan makinasının icat edilmesi beklenir.
(bkz: avatar)
makina daha ilk seansta dumanlar çıkarmaya başlayacak ve akpciler de makina ergenekoncu diye hemen onu içeri alacaklar ve sorgulamaya başlayacaklar.
makine bozulur kanımca. 1-2-3-4-5-6-7-8-9-12-6453463-45435135-4646543435453-43543543545-435468653164-97245464376421564-97272424516434515-4451516454................................

(bkz: system error)
http://www.youtube.com/watch?v=kNKpATvkWEA

+now we're going to run a few tests. this is the simple lie detector. I'll ask you a few yes or no questions and you'll just answer truthfully. do you understand?
-yes!

beep, boom!

dinleyerek çevirmeyen: cesuryenidunya

yeni nesil dizi sitelerinde ki bu -dinleyerek çeviren : bıtbıt- yazanlara da hep tavımdır.
makinenin bağlayanlara "bu kadar açık söylenen yalanlar için beni kullanacak kadar saf olamazsınız" şeklinde tepki vereceği durumdur.
fıkralara konu olmuş durumdur. şöyle ki;

erbakan arafta beklerken meleklerden biri bir kapıyı açar. içeride irili ufaklı milyonlarca saat. merak eder ve melek'e sorar. nedir bunlar diye. melek "o saatler insanların yalan saatleridir. ne zaman biri aşağıda yalan söylese burada saati 1 dakika ilerler. erbakan çok şaşırır. peki der atatürk'ün var mı? var ama çok arkalarda kurulduğundan bu yana 1-2 defa ilerledi. inönü diye sorar. o biraz daha önlerde onun ki de 10-15 kere ilerledi der. bir kaç kişiyi daha sorar ve hemen hemen aynı cevapları aldıktan sonra ya der benim öğrencim vardı tayyip onun ki? melek güler. yahu biz onu şeytana verdik, cehennemde vantilatör olarak kullanıyor.
Makine ergenekoncu diye gözaltına alınır..
makine amerika dan getirtilirse bir şey olmaz.
(bkz: akp ye uyarlanmış yalan makinesi)
(bkz: mavi ekran)

(bkz: sistem ciddi bir hatadan kurtarıldı)
(bkz: makine nin beni uyuşturun diye yalvarması)
homer simpson yalan makinasına girerken; "sorulan bütün sorulara doğru cevap vermek için yemin eder misin?" sorusuna evet dediği anda makina yanar...
o makine takıldığı anda patlar.
sigortanın öyle bir atması ki şehir elektriğinin kesilmesi.
makinayı da satın alır onlar, bir halt olmaz.kandırmayın kendinizi böyle ufak şeylerle kardaşlar, burası kanıta ihtiyacı olmayanların ülkesi.
güncel Önemli Başlıklar