bugün

kafasına göre müslümandır.

akp'ye oy verip içki içiyorsa alkolik değildir,
hırsızlık yapıyorsa günah işleme özgürlüğünü kullanıyordur,
oğlan çocuğu bademliyorsa bir kereden bir şey olmazdır,
sarhoşken kullandığı araçla kırmızı ışıkta sanatçı katlederse belediye kanları temizlerdir.
şöyle iddialarla ortaya çıkanlara (bkz: düzce milletvekili hazreti ibrahim) oy veren "müslüman"dır.

bir çoğunun inandıkları din, islam'dan çok şuna benzemektedir (bkz: #26241656).
--spoiler--

-en azindan inaniyorum ne kaybederim ki suan icin benimde senden bi farkim yok ayni hayati yasiyoruz nerdeyse yarin digersi gun ölürsek ve allah varsa o zaman inandigim icin bana iyi yani inaniyorum diye hic bi kaybim yok yani allah yoksada bi kaybim yok ama varsa kazancim var ne diye ateist olayim ?

--spoiler--
Mhp bdp bbp tipi müslüman yok mu sorusunu akillara getiren tumce.
(bkz: başörtülü bacıya imam abisi tecavüz etmiş)
Bunların genç olanları cuma günü camide check-in yapar.
indirme caiz, yalan farz, alkol günah.
Saglam sikicidir. Paraya endekslidir.
(bkz: hırsız)
modası geçmiş çağdışı teistlerdir bunlar. her yol vardır bunlarda .kellelerinin giyotin ile kesilmiş olmaları gerekirken fransız devrimi benzeri bir devrimin türkiyede yapılmamış olması nedeni ile piyasadalar.
ak götlerden uydurulmuş menfaat temelli müslümanlıktır. sırf şekil şemal. ahirette ak göt kara göt belli olacağı için şimdilik sadece geçinip, oyalansınlar.
narko-terör örgütünün siyasallaşmasına çözüm süreci adını verirler. şehitlere kelle diyenler konusuna ise hiç girmiyorum.
Götten uydurulmuş müslümanlıktır.
Müslümanlığın akplisi cehapelisi yoktur. Dili ırkı yoktur.

Götünüzden element uydurmayın.
türk düşmanlığı konusunda master yapmış, gereken tüm şartlarda kıvraklığı ile göz dolduran eserler sunan, emellerini gerçekleştirmek için terörist örgütlerle iş birliği içine girmeyi edepsizce bulmayan insan (tartışılır) tipi.
hiç kimse kusura bakmasın müslüman değildir. siz müslümanlığı "ben müslümanım" demekle olunan bir şey mi sandınız?
(bkz: kemalist tipi müslüman)
(bkz: kolay bir din olarak akp dini)
(bkz: müslümal)
Genelde toplum önündekileri tipler badem bıyıklı olup, geri kalanı güzel din müslümanlığı kullanarak yobazlığın dibine vuran, Büyük Önder Atatürk gibi ileri düşenceli insanlara asla tahahmmül edemeyen, iktidar için her türlü dalaverayı meslek edinmiş, millete Allah Allah deyip hayatlarını yallah yallah diye yaşayan, genelde BMW Audi Mercedes arabalara binen kadınları Burberry Vakko eşarp takan ve etiketini mutlaka bi kenarından gösteren,kafasını dinle alakalı saçı gözükmeme unsuru için değil sıkma baş modeli bağlayıp altına dar kot giyen türlere sahip, çok eşliliğe meraklı çoğu sübyancı, hizmet adı altında susuz köylere çamaşır makinası hediye edecek kadar az beyinli insanlardan oluşan ve onları hala ne akla hizmettir bilmem savunan olduğunu gördüğüm koyun sürüsü tipidir...
samsunda açlıktan ölen bebeği bile görmezden gelen tiptir. ağır orosbu çocuğudur. kendini gerçek müslüman sanan ittir. nefret ediyorum bak. benim gibi diyalize bağlı yaşayan insanı 3 ayda bir engelli maaşını çok gören zihniyetin sahibidir. varsa yoksa suriyelilere var amına kodumun ülkesinde.
(bkz: akp nin seçimden sonra soda dağıtması)
beş para etmez insanlardır, kul hakkı yeyip kadınlara sarkmaktan başka bir şey bilmezler.
söze gelince dört dörtlük olan Müslümanlardır fakat bunun zekatı, fitresi var ve akp bunları yapmanı sağlıyor mu diye sorulası kişi.
(bkz: ulusalcı olmayan müslüman değildir)
gerçek müslümandır dürüsttür.