bugün

günün haberi.

---- alıntı ----
Erzurum'da kız kardeşi 23 yaşındaki H.B.'ye tecavüz ettikleri iddiasıyla tutuklu yargılanan Kars'ın bir köyünde imam, 29 yaşındaki A.B. ile erkek kardeşi, 27 yaşındaki M.B. hakkında Erzurum 3'üncü Ağır Ceza Mahkemesinde 10.5 yıldan 18 yıla kadar hapis cezası istendi. A.B., ifadesinde kardeşiyle birçok kez ‘birlikte olduğunu’ ancak onun da ses çıkarmadığını söyledi
---- alıntı ----
http://sozcu.com.tr/2014/...mdan-sok-ifadeler-459355/

aslında bu tarz provokasyonlara girmem ama baktım ki ak kardeşlerime mağduriyet lazım.
el atayım dedim.
hadi yine iyisiniz keratalar haftalık ajitasyon konunuz benden.

ayrıca merak ediyorum:
her gün bu başlığı canlandırıp "kadının mağduriyeti konusunda" hassasiyet gösterecekler mi ak kardeşlerimiz?
yoksa konu rte'nin dilinde olmadığı için onların da umrunda olmayacak mı?
yoksa bu tecavüzcü/ensestçi imam tecavüz lobisinin adamı mı?
bu şarkı ilerici gençlere sürekli namussuz yaftası yapıştıran akboy yazardaşlarımıza gelsin denilecek cümledir fakat ve lakin biz kendilerinden olmadığımız için her koyunu kendi bacağından asıyoruz ve genellemiyoruz. öyle abi de de ses çıkarmayan kardeşi de (eğer ses çıkarmamışsa) beddua edilesi insanlardır.
ama o imam . s. s
(bkz: başörtülü bacımız)
Allah belasini versin imamim diye geçiniyor bir de. Namaz kildiran, crmaate öncülük eden adam yahu allah korkun, utanman arlanmanda mi yoktu it?
Söylemesem rahat edemezdim.
ne geliyorsa imam hacı hoca dan geliyor zaten dedirten olay.
yine bir kadın, yine bir tecavüz vakası.
zaten kadına yönelik her şey bu pis zihinlilerden çıkıyor.
kardeşi ses çıkarmamışmış!
yahu böyle bir savunma var mı dünya üzerinde? Ne demek ses çıkarmadı?
ses çıkarsaydı öldürecektiniz ya da töre diyecektiniz?
pisliğinizin içinde boğulursunuz umarım!
burada imam adi bir şerefsizdir, kardeşi de gönüllü olduğuna göre kaltaktır . çünkü kız da 23 yaşında ve gönüllü . 15 - 16 yaşında olsa yetişkin bir beyne sahip olmadığı için suç bulunmaz . kadınları hep masum sananlar da geri zekalı . erkeklerin içinde ne kadar pislik varsa , kadınların içinde de o kadar pislik var . adam imam olduğu için cinsel dürtülerini bastıran biriyse, kardeşi de muhafazakar bir yerde yaşadığı için cinsel dürtülerini bastıran birisi . yani suçlar eşit .
bence olaydaki imam paralel devlet'in adamı. yani bence kesinkes provokasyon.
5 dakika önce babamın söylediği söz: kocasını dinlemeyen kadını köyün imamı şey edermiş.
5 dakika sonrasında karşıma bu başlık çıkıyor. zamanı manidar.
kadının tecavüze uğraması üzerinden siyaset yapan komünist enikleri çok sevindirmiştir.
suçlu yakalanmış. en az 10 yılı isteniyor... işin içinde başörüsü ve imam olduğu için yaftalama yapmaktan çekinmeyen köpekleri görmemize vesile olmuştur.
yapılan insanlık dışı buna kimse söz edemez.

ancak başörtülü bacı diye dalga geçen zihniyetin yaptığı tayyipin yaptığı gibi ötekileştirmekten başka bir şey değil. laf sokarken aslında sen de onun gibi oluyorsun.

aslında bu tecavüz işine geliyor.