bugün

görsel

AKP Kayseri Melikgazi ilçe Yönetim Kurulu yedek üyesi Ahmet Korkmaz, Kayseri Şehir Hastanesi'nde tedavi gören annesiyle ilgilenen hemşirenin “Refakatçi kalacak mısınız?" sorusuna hakaret ederek yanıt verdi. Korkmaz, “Sen geri zekalı mısın? Benim kim olduğumu biliyor musun?" diyerek sağlık çalışanının üzerine yürüdü. Hakarete uğrayan hemşire, olayı CiMER'e yazarak şikayette bulunurken AKP Melikgazi ilçe Başkanlığı da Korkmaz'ın istifasını istedi.

https://www.sozcu.com.tr/...mu-biliyor-musun-6034714/
bu insanlar kendilerini şeyhlerine bedeletip nur çeşmesinden içip iyileşeceğini sanan aptallar ne beklersin ki.

tanım: hiç şaşırtmayan haber.
''olayı cimer'e yazarak şikayette bulunurken akp melikgazi ilçe başkanlığı da korkmaz'ın istifasını istedi''

pisliklerini savunmamaları bu sefer şaşırttı (hemşirenin tanıdıklarının daha testisli olma ihtimalini açık bırakarak), akebeden beklenmeyen güzel hareketler.
çingeneye beylik vermişler önce babasını asmış. alt tarafı zikimsonik bir partinin zikimsonik bir ilçe yönetim kurulu üyesisin, ne bu havalar.
şu insanların yaptığı suçları görüşlerine bağlamayın artık "akpli", "chpli", "mhpli" vs bırakın kendi gözümüzle görelim habere girdiğimizde ne bu aq yorulduk.
sözcü gazetesinin yeni aspargas haberlerinden biridir. kaynak olarak sözcüyü gösterme *
Biz senin ve senin gibilerin ne olduğunu biliyoruz.

Hayatında bir bok başaramayıp, sadece iyi taşak yaladığı için emir alacak makamlara yerleşen, dinimizce kutsal olan kamu malını hiçbir fayda göstermeden tüketen kan emicilersiniz.

Ve kusura bakmayın ama bir sik değilsiniz. O makamdan indiğiniz an vida bile sıkamayan vasıfsız orospu çocuklarına dönüşüverirsiniz.
Kimsin amk ilçe kurulu üyesiymiş birde yedek. 10 yıl sonra ölüp gidecek yedek bir üyesin işte.
Deli galiba. Melikgazi diye ilçe mi varmış?
senin karşında koskoca bir sağlık çalışanı var, o insanlar sayesinde senin anan sağlığına kavuşacak, hayatta kalacak, peki sen kimsin, bir siyasi partinin aptal bir üyesi. hayattaki vasfı bu kadar.
Kayserili trabzonlu konyalı bir AKP li misin tamaaaam memleketin sahibisin buyur bu da anahtarları..
"AKP Kayseri Melikgazi ilçe Yönetim Kurulu yedek üyesi" gibi sikindirik bir ünvanın bile karaktersiz bir kişide nasıl kişilik bozukluğunu tetikleyebildiğini gösteren olay.

o sağlık çalışanı bu ülkeye, senin gibi bir gevşeğin verdiği katkının 100 katını veriyor ulan.

yüzsüz utanmaz terbiyesiz.

git beni dava et şimdi. seni tüm medyada (yerli ve yabancı) ünlü yapayım.

yalvarıyorum.
Oha lan. Title’a bak. akp kayseri melikgazi ilçe yönetim kurulu yedek üyesi. Osmanlı devletinde yaşasaydı kesin şehzade olurdu.
Unutmadık.

Yazıklar olsun.
g*tü sıkışınca sağlık çalışanına muhtaç olacak olan, sonradan görme, arkasına güvenen bir barzodur.
(bkz: anadolu çomarı)