bugün

80 faktör sebaaamedimi alıp keyfime bakacağım durum.
akp karşıtlarının cayır, akpliler'in ise cayır cayır yanacağını gösteren mevzudur.

bizim iyi kötü yatacak yerimiz var sizin yatacak yeriniz yok lan.

(bkz: hülooğğğ)
akpyi ilahlaştıran yobaz düşüncesi.
Azıcık bronzluk iyidir ne o öyle bembeyaz.
(bkz: uff ck scak ya s s)
ömer hayyam ın yıllar evvel cevabını vermiş olduğu desteği olmayan, sallama tezdir efendim.

Şarabım, kasem, sevgilim, bir de çimen
Bırak bana bunları, al cenneti sen.
Cennetmiş, cehennemmiş, kuru laf bunlar
Kim gitmiş cehenneme, kim dönmüş cenetten ?
dünyanın sadece kendinin ve kendi düşüncesinin etrafında döndüğünü zanneden empati kurmaktan yoksun zihniyetin ürünü. bullshit.
cenneti tapulayan ilk siyasi parti. he amk heee!
göt lobu söylemi.
sözlük köşelerinde cehennem bekçiğine soyunan insan söylemi.

bak canım kardeşim bi dinle beni... bu tarz söylemler toplumu germekten ve ötekileştirmekten öteye gitmez. senin gibi düşünmeyen ve yaşamayanları cehenneme göndermek ne senin ne de senin gibi düşünenlerin elinde. lütfen biraz daha tutarlı ve naif olalım. ayrıca yazdıklarının dini yükümlüğünü de sana hatırlatmak isterim. şimdiden o kadar insanı cehennemlik yaptın,haşa minel huzurdan.
bakalım mevlam neyler, neylerse güzel eyler...
kimin cennete gidip, kimin gitmeyeceğini bildiğini sana gavatların olmasıyla oluşan söylem..
başlığı açan arkadaş, gezi olaylarında elinde telsizle sdp bayrağı sallayan adamdan farksızdır. ateşle bizi kazım abi modudur. ucuz muhabbettir.
bence herkes kendi kıçının derdine düşsün kimin yanacağının kararı size mi kaldı?
konuşan kıl beyanı.

(bkz: he yav he he)
en büyük günah şirk ve kul hakkı oldugundan tam tersidir.
daracık beyniyle yorum yapıyor bakın hele şuna, tapuda verecek adam cennetten, ayakta uyur gezerler kahvede biri birşey der gelip yazarlar buraya,
-grup yaptılar(toplu olarak sana dalsalardı keşke)
-başörtülü kardeşine saldırmışlar ( ulun kıl orada başörtülü eylem yapanlar vardı onlar başka babandan galiba)
-prezarvatif kullandılar(ah babanda kullansaydı da bu günleri görmeseydi adamcağaz)
yürü git lan cennetine ben gelmiyorum...
Cehennem giriş çıkışına partilermi karar verir oldu? Tespitlerin doğruluğunu tartışmıyorum ama insallah bu söylemin seninde ateşine odun olmaz.
kendini tanrı ilan etmiş kişinin içinde bulunduğu şirkin ürünü söylemdir.
ak parti karşıtı olduğu halde ne yazık ki cennete gideceğini sanan mallar vardır, görünen köy kılavuz istemez! akp karşıtı bu solcu grup mutlaka cehenneme odun olacaktır.
(bkz: din tutar gibi siyasi parti tutmak)

not: din tutmak diyorum çünkü; inançlı bir kimsenin sarf edebileceği bir cümle değildir bu.
Çok üzülerek belirtmek gerekir; lakin doğruluğunuN kabul gördüğü gerçekliktir. Allahtan temennim onlarıda doğru yola sokmasıdır.
yeterki yanalım odunları ben taşırım dedirten cümlelerdir bunlar.
pekistirme nedir onu bile bilmeyen, muhakeme yeteneğinden yoksun insanların düşüncesidir. acınasıdır. onların çaldıkları paralardan kendilerine yanma sırası gelmez diye mi düşünmektedirler.
troll beyanatıdır.
öbür dünyada hangi partiliydin diye mi soruyorlar.
guya dindar guya musluman bunlar. ortacagdaki sahte dincilerden farki yoktur akplilerin.