bugün

her an dilin hazır vaziyette olması. (bkz: göt yalamak)

atatürk düşmanı olmak (bkz: anıtkabir i de yıkarız elhamdülillah)

şakirt olmak
sopaya sahip olmak.
Geri zekalı, yandaş ve karaktersiz olmak. Kitap okumamak, sorgulamamak ve papağan olmak.. En önemli şart, tayyip'e tapmak. Tayyip onlara sizin amk dese, koy diyecek kadar dipte olmaktır.
akla sahip olmamak tek şart.
(bkz: 3 kilo kömür)
her şeyi inkar etme kabiliyetine sahip olmak.
eli sopalı ,cebi emanetli, varoş ve şakirt olmak, badem bıyık bırakmak, kaşe mont veya ceket giyip abi abi dolanmak...
kayıtsız şartsız itaat etmek.
kalabalıkken güçlü yalnızken ortalıkta olmamak.
badem bıyığı bırakabilmek.
Her koşulda yalayabilmek.
Pek bir sarta gerek yok bugun bunu anladim.

dondurma almaya gideyim diye disari ciktim aq bi baktim hala millet sokaklarda bu demokrasi muhabbetine , neyse giderken ayagim takildi dustum ulan ben o kadar insanin onunden gecerken bile geriliyorum bide dusunce dedim sictik herkes bana guluyor , kafayi kaldirdim 'gulenin anasini avradini sikeyim' dedim.

Demez olaydim.

Lan kalabaliktan ilk once bi sessizlik peydah oldu , dedim beni sikecekler , sonra arkadan biri bagirdi ben de gulenin anasini sikeyim diye , kalabalik bi galeyana geldi amina koyim beni tribun lideri gibi bellediler tabi ben de gaza geldim amk tribun gecmisimiz var sonucta bi de kufur haznesi genis olunca ne soy biraktim ne sop amk soyagacinin kokune su verenlere bile sovdurdum.

Bi ara akp bayraklarini atki gibi tutun dedim herkes havaya kaldirdi dombra muzigi esliginde bir sure atki show yaptirdim , tesbih ceken dayilar vardi onlara tesbih sallattirdim farkli bir hava olustu , belediye baskanini balkona cagirdim 3 lu cektirdim falan baya eglenceli bi geceydi yani , dondurma falan yalan oldu tabi ama simdi ilce genclik kollari baskan yardimcisiyim aq.

cCc darbeye karsiyiz cCc
hastaneye gidip heyetten sağlık raporu alıyorsun, düşünemediğine dair.
devlet hastanesi hekimleri tarafından tasdikli akli melâikeleri yoktur raporu yeterli.
Abartı egzozlu bi doğan slx,tır kornası ve sağlam ses sistemi olacak... Çıkacaksın sokağa. ilk önce bi yanlayıp sekil yapacaksın. Sonra akparti secim müziği var ya onu acıcan son ses... Receppp tayyiipp erdogaannn diye nakarati olan müzikten bahsediyorum. Arada da kornaya bas. Tamam artik akplisiniz.
aklın sikindeyse direkt olabiliyon kardeş.
oo kültürlü inci sözlük yazarı... amk nasıl da belli oluyorlar, maşşaallah !!.
komünist, anarşist ,vatan haini, çakma entel, fetöcü , dinsiz ,imansız değilseniz kolaylıkla olabilirsiniz kapı düzgün türk vatandaşlarına açık . yoksa anca böyle başlık açıp hakaret edebilirsiniz . çapsızlar sizi...
bir insan neden akp ye üye olur ki? hayır makarna kömür veriyorsalar tamam ama düşünce olarak bu kabul edilemez bir şey.
ensar vakfında eğitim görmek. eğitim şart.

anladınız siz.
Adam olmak yeterlidir.
zannımca biat etmek yeterlidir.
(bkz: Partilerin gençlik kolları/#33327698)
Beyni ve vicdanı kenara koymak.
her duruma uyum sağlayabilecek bukalemun gibi bişey olamak yeterli bu kadar kıvırma ile baş edemezsiniz.

uçağın vurulmasını bizzat ben emrettim bi daha olsun bi daha vururuz> ....1 kıvırma>2 kıvırma > uçağı düşüren paralel valla emir falan yok ortada (turist lazım abi yolla şunları).

buradaki her söze her koşulda alkış tutmanız şart o kadar yavuşak olmalısınız.