bugün

akp gençlik kollarına üye olma şartları

Pek bir sarta gerek yok bugun bunu anladim.

dondurma almaya gideyim diye disari ciktim aq bi baktim hala millet sokaklarda bu demokrasi muhabbetine , neyse giderken ayagim takildi dustum ulan ben o kadar insanin onunden gecerken bile geriliyorum bide dusunce dedim sictik herkes bana guluyor , kafayi kaldirdim 'gulenin anasini avradini sikeyim' dedim.

Demez olaydim.

Lan kalabaliktan ilk once bi sessizlik peydah oldu , dedim beni sikecekler , sonra arkadan biri bagirdi ben de gulenin anasini sikeyim diye , kalabalik bi galeyana geldi amina koyim beni tribun lideri gibi bellediler tabi ben de gaza geldim amk tribun gecmisimiz var sonucta bi de kufur haznesi genis olunca ne soy biraktim ne sop amk soyagacinin kokune su verenlere bile sovdurdum.

Bi ara akp bayraklarini atki gibi tutun dedim herkes havaya kaldirdi dombra muzigi esliginde bir sure atki show yaptirdim , tesbih ceken dayilar vardi onlara tesbih sallattirdim farkli bir hava olustu , belediye baskanini balkona cagirdim 3 lu cektirdim falan baya eglenceli bi geceydi yani , dondurma falan yalan oldu tabi ama simdi ilce genclik kollari baskan yardimcisiyim aq.

cCc darbeye karsiyiz cCc