bugün

herkes hata yapar efenim.

doğru yolu buldu reis.
Yavas dön reis ocak yetisemiyo.
Reis bizim bir hesap vardı ne oldu ona?

Bir devlet bahçeli iddiası. En son Twitter hesabını da kapatacaktı ama çılgınlar gibi tweet atmaya devam ediyor.

https://youtu.be/Jhmbg7K6OnM
çok merak ediyorum acaba neden aniden bu sözleri unuttu mutlaka bir gün öğreneceğiz.
Hesap sormaya giderkene.

görsel
kimden bahsediliyor burada?

bence çok ağır ve anti yerli-milli bir söylem.
Aynı lafı sayın içişleri bakanımızda söylemişti. Allah'ıma binlerce şükür ki, devletimi sözünün eri, bu kadar "namuslu"(!) insanlar yönetiyor.
Bu denli büyük bir isyanlı lafın ardından nasıl oldu da, tahin_pekmez kıvamı bir ilişki içine girdi, insan gerçekten hayret ediyor.

Hem hayret hem de merak içindeyiz.
Zaman, her şeyi gün ışığına çıkarır, bu değişmez bir evren kuralıdır.
Bekleyip öğreneceğiz!
Olmayınca olmuyor.
görsel
iyi de ne bahçeli ne de soylu hesap soracağım demediler. sadece hesap sormazsam namussuzum, şerefsizim gibi şeyler söylediler. burada çok ince bir çizgi var...
''siyasetçiler yalancıdır''kalıbını benimsersek hesap sormayacağı aşikardır.
bir devlet bahçeli haykırışı.
düşünsene adam halkın karşısına çıkıp bütün gücüyle ve son sesiyle böyle bağırdı. şimdide hiç utanmadan "tek adayımız recep tayyip erdoğan'dır" diyor.

gerçekten özgür iradesiyle bu adama oy veren milliyetçi olduğuna inanmıyorum.

https://www.youtube.com/watch?v=RUtZ0R7b3QM
Recep tayyip erdoğan bahçeliden emir alır hale geldi. Devlet daha napsın?
tarihte böyle olaylar çok olmuştur. türk beyliklerinden germiyanoğullarıyla karamanoğulları kendi aralarında çarpışırken birlik yapıp bizansla çarpışan osmanlı beyliğine katılmışlardır. siyasette her şey olabilir.
akp den hesap sorsaydı bugün mhp denen parti ortalarda olmaacak tarifin tozlu raflarında yerini alacaktı. yatsın kalksınlar akp ye dua etsinler.
görsel

Yersen ...
Sırf bahçeli değil uzun saçlı biride zamanında benzer şeyler söyledi.
aynı kişi (bkz: hırsızdan cumhurbaşkanı olmaz) demiştir.
türkmen beyi bahçeli'nin prime döneminde söylediği sert söz.
türkmen geyi beyanı.
sahi ne zaman hesap soracak acaba.
Ortamlarda süslü mahlasıyla bilinen birinin, zamanın behrinde sarfettiği söz.
Zamanın birinde Babamla birlikte, çekilen arabamızı otoparktan almaya gitmiştik. Cezayı ödeyip otopark parasında pazarlık eden babam: namerdim ki başka param yok, diye rakamı düşürmüştü. Tam çıkmışız gidiyoruz, düz yolda lastik patladı. Çektik sağa tabiki. "Nağmert" lafını etmemesi gerektiğini söyleyerek, kırmadan uyarmıştım; çünkü yanında döviz de vardı. Bu kem laflar bi' bizim gibi garibanlara dokunuyor galiba. Baksanıza; Herkesin dilinde geziyor da hiçbir şey olmuyor kimseye.
biz de onu diyoruz zaten.
moruk lider baxçeli'nin atıp tuttuğu sözüdür. tutmayın moruk lideri, salıverin gitsin. hala hesap sormamıştır. buna göre moruk lider, şerefsiz ve namussuzdur. ak*peye yanladığında zaten anlamıştık..
süleyman soy lu da söylemişti...