bugün

acı çekmektir.
(bkz: akbili başkasında olan birini sevmek)

başlığa girdim ne ayak lan diye, baktım gençler melankolik dedim ne oluyor lan? gördüm bokluk benim algımdaymış.
boktan bir durumdur.
aklı berkcan'da, kalbi cem'de olan kişidir. sizse bu ikisi de değilsinizdir.
elde olmayandır.
acidir, acitir. ve akabinde; (#2909559).
(bkz: mazoşist)
(bkz: beni beğeneni ben ben beğenmem)
(bkz: benim beğendiğim ise beni beğenmez)
bi yerden arak ama tam yerine rastgelen manzara:

ünlü türk düşünürü ismail yk'nın da belirttiği gibi beni seveni ben sevmem benim sevdiğim beni sevmez.

(bkz: evet ismail sen bir zurnasın)
aptallıktır.
NAZENiN iLE OYNADIĞIMIZ DRAMANIN KONUSUDUR,,
(bkz: bile bile yanlış ata oynamaktır)
can yücel'in ya aklin baska yerdeydi ya yuregin şiirini akla getiren eylem.
aptallık değil; yaşanması, tadılması gereken bir süreçtir. eğer kişi böyle geri dönüşü olmayan bir yola girdiyse yapılması gereken bu süreci yaşamaktır, hepsi bu... insandan bahsediyoruz, duyguları olan, ders alan, hayata bir şeyleri iyi ve kotusuyle yaşaması için gelen ve hala çözülememiş bir varlıktan...
insanın kendine verebileceği en büyük zarar.
akıntının tersine kürek çekmektir.
(bkz: işin zevki orda)
tez vakitte bir yolunu bulup aklı başına getirilesidir.
kendine yazık etmektir. mazoşizmin bünyede zirveyi görmesine neden olabilir..
Her an onu bırakıp da seni sevmeye başlayacakmış hissiyle her saat, her dem onu mutlu etmeye çalışmaktır, sonuçta genelde hüsrandır; sevgili seni görmez bile, çünkü akıl başkasındadır, arada çekilen acı sana mahsustur.
ziki tutmakcılıktır..
(bkz: tecrübe sahibinden)
bu durum başa geldiği sırada fark edilmeyen ama yapılabilecek en üyük salaklıktır,insanın kendine saygısını kaybetmesidir durumudur.Genelde de sizi seven yakışıklı/güzel bir kişi bulunduğunda unutulan boş zaman aktivitesidir.
Ne gözümü alabildim, ne göze alabildim..
her gün sabahtan akşama kadar gönüllü bir işkenceye kalbi açmaktır. sadece acı verir, ağlatır, kıskandırır. çekilmez.
sapıklıktır. bunu normal ve romantik bir şey gibi gösteren herkes de ruh hastasıdır.