bugün

8.nesil, nesildaş yazar. hoş gelmiş.
memleketi "akıllus" olan kişi*.
harbiden akıllı ve de uslu. söz dinliyor çemkirmeden. aferim.
akil: akıllı demektir.
us: akıl fikir demektir. O aradaki l harfi iki kelimeyi birbirininden ayırdığı şeklinde yorumlarsak akıllı akıl ya da akıllı fikir diye algılanabilir. Her aklın ve fikrin akıllı olmayacağı düşünülürse, neden olmasın diye düşündürdü beni. üstelik yaptım, oldu.
"yani sen elmayı seviyorsun diye
elmanın da seni sevmesi şart mı?" * tarzına yakın, şahsıma bir nick altı yazmış 8. nesil yazar.
(bkz: #13789014)
bu entrysiyle beni güldürmüştür.
Tanımlanamayan kişilik.
Bir derdi yok besbelli.
sözlükle facebook'u birbirine karıştıran kullanıcı.

hep tiksindim nick altına entry yağdıran adamlardan.
kendisi hakkında tatlı entryler giren yazar.
ama çok da akıllı uslu biri değil sanki.
makaracı yazar. makaraya devam öyleyse.
verdiği tarif sayesinde karnımın doyacağı yazardır.
(bkz: #13947685) valla denemiş.
doğru tespitlerin, kaliteli entryilerin yazarıdır. tebrik ediyoruz kendisini.
Hayatı tüm gerçekliğiyle yaşayan, Şinasi'ye aşırı derecede takan ya da kötü şeyleri hep Şinasi ismine yıkan 8. nesil mizah sahibi yazardır efendim. (bkz: koştursun ama sakin olsun)
8. nesil'den çıkan ender yazarlardandır. duruşu daim olsun.
nevi şahsına münhasırdır.
bu coğrafyada rastlanılması güç; dirayetli, farkındalık düzeyi yüksek, karşılaşabileceği güçlüklerin ayırdında, gerçek manada güçlü bir türk kadını!
antitezim olabilen yazarlardan. enteresan bir sentez oluşturabiliriz.
antika olabilen yazarlardan. güzel bir parantez oluşturabiliriz. *
antiseptik olabilen yazarlardan. güzel bir fotosentez oluşturabiliriz. *
ne kullanıyorsa bana da aynısından vermesini istiyorum. arada yazdıklarını görüyorum da paralel evrende yaşıyor olması çok muhtemel. farklı düşünüyor, çok düşünüyor hatta bence gereksiz düşünüyor. o kadar kendince yazıyor ki az önce aynı başlık içinde birkaç entry'sini gördüm, dedim belki yeni uyandığım için ben algılayamamışımdır, sonra uykum açıldı kahvaltımı yaptım tekrar rastladım yine olmadı. belki de ben salağımdır o da mümkün ama az basit ol kasmadan yaz.
şu sözlüğe edebiyat dalında nobel alacağım diye girmedim. dil bilgisi bitişik mi yazılır yoksa ayrı mı yazılır onu bile öğrenmek için google dan yardım aldım. yani bu konuda iddalı değilim.

iyi güzel de, bunları itiraf başlığının altına değil de buraya niye yazıyorum? işte ben böyle yazarları seviyorum, nick altından dil bilgisi dersi vermeyip özel mesajla emek harcayıp yarım saat entrymin yanlışlarını düzelten yazarları.

bu yazarın maksadı üzüm yemek, bağcıyı dövmek değil.

edit: imla. *
feyk olduğuna dair penisimi ortaya koyarım.*
büyük atatürk'ün başmimarı olduğu 23 nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramını kutladığım uludağ sözlük yazarı.

"...çünkü en şerefli en mutlu gün!

bugün 23 nisan hep neşeyle doluyor insan..."
ruha önem veren yazar. gibi göründü buradan.
güncel Önemli Başlıklar