bugün

yok artık!

dördüncü nesil bir yazar ve sözlükte başlığı yok, yazıklar olsun sözlük bize.
dördüncü nesil mağdur * yazar, hoşgelmiş.
karanlıklar tanrıçası. *
an itibariyle kelime oyunlarıyla çıldırttığım yazar. uçan kroşe vuracakmış lan.
(bkz: #5224104)
dengesizliği ile övünen türünün tek örneği.
kendi halinde yazan yazar hoş gelmiş. * *
sohbeti tatlı ünisex bir isme sahip olan bunun sevimliligini sözcüklere yansıtan dördüncü nesil sözlük yazarı....
deşifre olan yazar. * *
annemleri onu istemek konusunda bir geceyarısı mesajıyla ayaklandırdığım, hakkındaki hoş tanımlamalarımı kendime sakladığım 4 nesil yazar.
sözlüğün ender güzel yazarlarındandır. beni pek sevmese de iletişimi kuvvetli, hafif sosyetik bir yapıya sahip ve benim hakkımda yanlış düşünen tatlıştır. akıllıdır aslında da büyük konuşmayı seven yapısı ona çok şey çektirebilir.*
Yabancı kontenjanından faydanlanmak ısteyen yazardır.hoşsohbet yazardır bide.
"bu seksi bayanı dağa mı kaldırmalı ne" diye yazdığımda kükreyecek kim olduğumu öğrendiğinde kahkahalara boğulacak olan yazardır.
acaba beni arayacak mı yazarı.
bana ciciş damgası vurmuş yazardır. *
anne adayı yazardır efenim. zor ama zevkli dönemdir kolay gelsin.
kendisi tam anlamıyla seri şuku veren bir melektir. *

ayrıca anne adayıymış, allah sağlıklı, nurtopu gibi bir evlat versin inşallah. analı babalı büyütsün.
evlenince arkadaşını unutan insan.

unuttuğunu düşündüğü arkadaşlarının oysa ki onun bloğunu bile okuduğunu bilmez bu insan. her şey bir kahve sözünü tutmamasıyla gerçekleşti aslında. *

yeğenime şimdiden iyi bakmasını istiyorum. bir de başın sağolsun diyorum.
allah analı babalı büyütsün. hayırlısıyla çabucak ağrısız, sancısız gelir bebiş insallah.*dualarımız seninle tabikide. **

edit: bebişin adı Lalin naz.
edit: eksileyen arkadaş iyi misin(?) *
allah bir nefeste kurtarsın yazarı.
allah analı babalı büyütsün yazarı. haydi bir nefeste hayırlı olsun şimdiden.
sözlüğün annesi. tebrik ederiz.
allah analı babalı büyütsün yazarı.
(#12733896) bebişiyle bir ömür boyu mutlu mesut yaşasın yazarı.
(#12733896) allah acısını göstermeden, bir ömür boyu kızı ile mutlu yaşasın yazarı.
daha doğuramayan yazar. sanırım kızım itirafımı gördü gelmek bilmiyor. * son günleri baya zor geçiyor, doğurduktan sonra hastanede gerekirse telefondan girip sözlüğü haberdar etmek görevi olan, iyi temennilere teşekkür eden genç anne yazar. *
dogurunca yazacagimi soylemistim,dun gece 02.18 itibariyle anne oldum:) merak edenlere tesekkurler,naz cok saglikli,3.950 gram bir kiz.babaya benziyor sanirim ecis bucus prenses,tekrar tesekkurler.