bugün

-kalpsiz
-kalpsizlik sendromu, çocuğun kalpsiz doğması (yaşama sanşları yoktur)
-yunanca kökenli tıp terimidir..
yeni nesil yazar adayı...
şu an itibari ile de birinci nesil yazarlar arasında istatistik rekoru kırmış bir yazardır.
kendisi bunca zaman enrty girmeme,online olmama ve sözlüğe ugramama açısından birinciliği kimselere kaptırmayarak,aby nin takdirini kazanmıştır...

Dönüşü muhteşem olacak yazarlar arasındadır.Mirc'daki hatun kaldırma operasyonları bitiminde sözlüğe de dadanacağı muhtemel haşin insan modalitesi.
gelirse bir gelir,daha da gitmez..burda yatar...burda da kalkar..sonra 30.000 yazarla beraber olur..kimse tutamaz..

Tıpta; doğuştan kalpsiz doğan çocuklara verilen isimdir...Kısacası kalpsiz..
kendisi de kalpsiz,haşin ve bir o kadar da gaddar yazardır..
yürekli çocuk da denebilecek yazarlardan biridir.
kalpsiz yazarın tekidir.*
bunca zaman sonra hakkında entry yazmadığımı farkettiğim 6 milyarda bi rastlanan bi sendromu taşıyan yazardır. * *
pink floydun another brick in the wall klibini* isteyerek dumur eden yazar. *
hakkında bu kadar entry girildiğini görünce çaylak oldu sandığım yazardır..*
bir günde hakkında 28 entry girilerek bir rekora imza atan, hakkında bu kadar entry girilince rte geldi sandıgım ** yazardır, yazılarını ilgiyle okuyoruz.
(bkz: bismillah cekip bira icen insan modeli)
birinci sözlük yılını kutladığım yazar.
(#1260000) ile yazarın aslında demek istediği, badakizm rüzgarlarında kavrulan yüzüne asla neutrogena marka krem sürmeyecek delikanlıdır. hastane önünde atmosfere saldığı duman; "büyük dağın büyük dumanı olur" sözünü perçinler gibidir. arada sırada hesap şifremi çalsa da iyidir hoştur, içki sofrasının vazgeçilmez mezesi insan modelidir.*
tuborg takımı kaptanıdır.
tek bir entry ile (#12764370) üst düzey saygımı ve beğenimi kazanmış, doktor olduğunu düşündüğüm yazar. allah kendisine kolaylıklar versindir.
Kürtler tarafından vaktinde ne darbe yediğini merak ettiğim arkadaş. Hayır yani nedir bu kin ? Dershane ücretlerini devlet karşılıyor servis parasını veriyormuş. Hay Allah , bizimkilerin neden haberi yok bundan . Ulan batılı bizi bize anlatıyor.Bende kürdüm. tek bir doktora laf söylemedim , tek bir hocaya ses çıkarmadım ( türkçe bilmeyene tokat atan hocalar olmasına rağmen ) bi siz masumsunuz dimi ? he amk ? Ciddi anlamda bizim buralara gelmesini istediğim yazardır kendisi. Allaha yemin olsun ki yol masrafı,konaklama gibi ıvır zıvırları ben karşılayacağım.