aptalların hergün yaptığı körlük. bunlar görmesede sorun yok zaten, yüzde 52 görüyor ya bu onlara koyuyor zaten acı acı.
patlak kızlar ve gavat erkeklerin işi.
ak partinin yaptığı akıllıca bir şey varsa o da makarna ve kömür ile iktidara gelmektir. keza bizden aldığı 10 liranın yarısını cebe atıp 3 lirasını amerika ya vs. yedirip kalan 2 lirasıyla da yaptıkları hizmeti görmezden gelmek ayıp olur.
ak partinin öyle şerefsizlikler var ki, görmezden gelmek mümkün değildir.
ak partinin öyle şerefsizlikler var ki, görmezden gelmek mümkün değildir.
çaldıklarını görmemezlikten gelen akp'lilerin yaptıklarıdır.
vatan hainliğidir.

tanıdığım biri diyor ki hırsızlık yaptılar biliyorum ama kime vereyim oyumu? yahu böyle şerefsizlik olur mu? adamlar milletin parasını çalıp altın varaklı bardaklarda su içsin, sen de git oy ver. günahtır efendim en başta, ben hakkımı helal etmiyorum...
öküzlüktür. bunca hırsızlık, katliam, yoksulluk nasıl görmezden gelinebilir?
yapılan özelleştirmeleri,

örtülü ödenekten harcanan paraları,

sarayın maliyetini,

pkk ve apo ya tanınan imtiyazları,

dış politikada battığımızı,

trafolara giren kedileri,

açlık sınırının 1400 tl olup asgari ücretin 900 tl olmasını,

atanamayan 350 bin öğretmeni,

4 milyon işsizi,

insan haklarında dünya sonuncusu olduğumuzu,

her yandaşın altına alınan trilyonluk makam arabalarını,

kendi maaşlarına yapılan % 99 zammı,

medyada sesi çıkan kim varsa içeri tıkılmasını,

gemicikleri,

para kasalarını,

kol saatlerini,

makara bakaraları,

sıfırlamaları,

muta nikahlarını,

ananı da al gitleri,

gavatları,

100 binlerce atılan gaz fişeklerini,

şehitlerimize kelle diyenleri,

diyarbakır bop un yıldızı olacak diyenleri,

milletin a.. koyacağız diyenleri,

ergenekon ve balyoz kumpaslarını,

kabataş yalanını,

(yoruldum artık yazmaktan) görmezden gelmek mümkün değil.
şunları (bkz: akp lilerin şirk beyanları sıralı tam liste) görmezden gelmek demektir.
yaptığı negatiflikler o kadar baskın ki pozitif şeyleri görmemizi engelliyor.
yavş-ak insanların tutumudur. ırkçılık, cinsiyet ayrımcılığı, nefret pompalama gibi dikkat çekici icraatlerin görülmemesi imkansızdır.
halk arasında nankör gelmek denen deyim var ya hah işte bu onlara cuk oturur. bunların partiyi indirmek için yapmadıkları yalan dolan iftira kalmadı buradan ak partinin vizyonunu yaptığı hizmetleri projelerini yazmama gerek yok çünkü ne diyor gözleri vardır görmezler kulakları vardır duymazlar? vatandaş sizin ne olduğunuzu çok iyi biliyor bilmese 70 yıldır 2 parti muhalefet görevini vermezdi..2023 az kaldı topunuzun iflahını kesecek siyaset arenasından tarihinden silineceksiniz..
ak partililerin en büyük özelliğidir...
Asla gormezden gelmiyoruz. 128 milyar dolar hala aklimizda.

Bizim paramizi cebelleze etmelerini nasil gozardi edebiliriz?
(bkz: bölücü florasanlıların tehdidi)
Tanım: asla mümkün olmayandır.

Çözüm: (bkz: yargılanacaksınız)
bugün dünyada yapılan her km yolun ,her köprünün,her tünelin,her inşaatın maliyeti dolar bazında
yaklaşık biliniyor.
eğer yapılan hizmetler bu fiyatlardan yapılıyorsa her türlü takdirin ötesindedir
ama yok dünya fiyatlarının en az 10 katına 50 katına yapılıyorsa
ülkenin bütün parası harcanıp,yoksullaşıyorsak ,gelecek 30 yıl ipotek altına alınıyorsa bu hizmet değildir.
açıp bakın aynı işler dünyada hangi maliyetlere yapılmış ?
artık devir elektronik ,bilgisayar çağı inşaatla övünülecek zamanlar çoktan geçti .bakın o zamanlar rahmetli demirelin zamanındaydı o zamanlar övünebilirdik
barajla ,yolla ama devir değişti artık mısır piramitlerini tekrar yapsan kimsenin umurunda olmaz.
ve o şekilde kalkınamayız bu yoksulluktan kurtulamayız.
bir işlemci yap,bilgisayar yap telefon yap araba yap uçak yap ve bu işler dünya piyasalarında kendine yer bulsun hep birlikte övünelim.
basit bir örnek vereyim ben size 100 liraya kola 200 liraya lahmacun satsam size hizmet etmiş olur muyum?
işte yapılan işler böyle bu şekilde büyümüş olur muyuz ?kalkınmış olur muyuz?bu olay sürdürülebir mi?
yapılan hizmetler biraz buna benziyor...
kör olmak lazım. kim görmezden gelebilir ki bu zamları.
kim demiş görmezden geliyoruz diye. 20 senedir yediği hiç bir naneyi unutmadık. memlekete hizmet duble yol, köprü, v.s. beton yatırımları değildir sadece. bir tane fabrika açtı mı, yoksa mevcutları haraç mezat sattı mı. o yaptığı yollar köprüler hazineden geçiş garantili, hava limanları yolcu garantili. hastaneler hasta garantili. dünyada başka örneği var mı. ne demek lan hasta garantisi? yılda kaç kişinin hasta olacağını tedavi ihtiyacı duyacağını nerden biliyorsunuz. olmazsa siz mi hasta edeceksiniz. bunlar yarın mezarlık yapsa demek ki ölü garantisi verecekler... devletin yaptığı ankara - istanbul otoyoluna (410 km) 25 tl verirken yandaş müteahhidin yaptığı ankara - niğde otoyoluna 145 tl veriyorum. istanbul - izmir otoyolu 300 tl. ne ayaksınız lan siz ?

benden kestiğin haraçlarla betona yatırım yap bir de fahiş fiyat iste.

halkı cepheleştir, nefret dilini kullanmaktan vaz geçme. muhalefet belediyelerinin her türlü hizmetini engelle, topladığı yardım paralarının üzerine çök !.. toplumun yarısından fazlasını düşman ilan et. hedef göster. ülkeyi sığınmacı adı altında işgalcileri doldur...

daha sayayım mı ? yazmaktan usandım sabrım taştı.

haaa şimdi aklıma geldi : 128 milyar dolar nerede ???
Enflasyon
işsizlik
Liyakatsizlik
Ballı ihaleler
Rüşvet
Pahalılık
Kim demiş görmüyorum.
iki yüzlü muhalif zihniyetlilerin yaptığı eylemdir. dünyada ev otomobil fiyatları artarken sadece türkiyedeki enflasyonu baz alan ak partinin yaptığı yüzlerce dünyaca ünlü projeleri görmezden gelmeleri emeğe saygısızlıktır. metro metrobüs köprü tünel kavşak marmaray gibi yerlerden geçmeyin arkadaş geçerseniz söyleminize aykırı olur terbiyesiz herifler.
Masal anlatma Frank kıçımıza 10 milyon mülteci kaştı.

Ekonomi çok yönlü hastalığa yakalandı 5 sene sikmeden bırakmaz.

Sen hala yol yabdı namaz qlio diyorsun.