bugün

hani nerde? dedirten gerçek.
e yuh artık denecek salakça bir önermedir! at gözlüğünü de geçtim artık bunlar çevresinde olup bitene bakmıyorlar galiba! ağzı olan konuşuyor...
Henüz bitirmediyse yakın zamanda bitirmesi kaÇınılmazdır. Ancak, bu bitiriş hikayesi muhtemelen ülkemizi o piÇlere teslim etmek sureti ile olacaktır. Gidişat onu gösteriyor. RTE sen hala muhattap ol kapiş..
Uyan süpermen uyan daha soyulucan. Ne bitmesi ne.
Teror bittiyse bugun olenleri kimler olduruyor?
2000 de terör sıfır iken, şu an terör ün en üst düzeye çıkmış olduğu bir gerçektir. *
apo'ya plazma tv alarak ben de terörü bitirebilirdim. * sana kömür ona tv bitti gitti, amk aç gözlüleri.
2000 lerde terorun bittigi felan yoktur milletin agzina dolatilan yalandir; bu cografyada bugune kadar demokrasi yoktu, haklar hep tek bir irkin cikarlari dogrultusunda sekillenmisti, asimile politikasiyla ancak surecin onunu tikarsiniz nasil mi? Bir boru dusunun icindekilerin engeli yuzunden suyun cikisini engelliyor. Bunu da 2000 yilli aktorler metaforu olarak dusunun. O boru biriken suyun neticesinde su cikisi olmadigi, olmadigi gozukse de damlaya damlaya gol olur hesabi bir gun o boru patlar kendiliginden. Ona da artik 2000 lerde borumuzdan su gelmiyordu diye avunursunuz. Gidip sucu cagirip onaramadiniz degil mi? Onarinca da senin yapacagin isi sikeyim dersiniz.
teröre boyun eğmek bitirmek değildir. Terörü bitirmedi bitireceğini de sanmıyorum; ama teröre boyun eğdi.
buna böyle inanmak için öcalanın barış elçisi olabileceğine inanmak kadar saf ve aptal bir göz gerekir..
su götürür gerçektir bittiyse bu kadar asker niye ölüyor!?!
bitirmese de iki yılda bitireceği gerçeğidir.

aydınlık yarınlar için,
el ele verin çocuklar!
gerçek olmayan iddaadır. aksine terörü dahada azdırmıştır
hergün gelen şehit ve bomba haberlerini vs. okurken önerme sahibine söylenebilecek şey lütfen alttaki cümleyi tamamlayınız.

yalancının....
pkk nın tüm istediklerini bende versem, bende terörü bitirmiş olurdum.

akepe onu bile beceremiyor.

abd ye resti çekip gir kuzey ırağa, kandile kadar ilerleyip temizle tüm bölgeyi, bak pkk terör örgütü kalıyor mu ortada?

bunu yapıp terörü bitirsen alnından öperim seni ama nerdeee.

sen pkk nın tüm isteklerini yerine getirerek terörü bitirdim demeye kalkarsan ilk seçimde aşağıya indirilirsin elbet.

keser döner sap döner, horoz domalır tavuk gömer elbet.
terör asla bitmeyecek bir gerçektir...
Demagolojidir. Terör bittiyse iktidar oldukları 13 sene içerisinde neden 2bini buldu şehit sayımız diye sorarlar adama.
akp nin gittiği gün bitecek gerçekleşecektir.
imralı görüşmelerinin terörü bitireceği yanılgısına düşen gafil insan söylemi.
yandaşlarının ak parti dediği basiretsiz, açgözlü, yeteneksiz ve kötüniyetli bir yapılaşmanın terörü azdırdığı ve mezhepsel nitelikte teröre yol açacak eylem ve söylemlerde bulunduğu gerçeğini örtemeyecek yalandır. akp, halen dahi devlet terörünün kaynağıdır. böyle bir yapıdan terörü önlemesi beklenemez, zira böyle bir niyeti olması yapısına ters düşer.
Terör 2002 den önce zaten bitmiş idi. Akepe döneminde tekrar aşırı bir şekilde yükselişe geçti. Onunda nedenleri açık..
körler ve sağarların birbirini ağarladığı sanal gerçekliktir.
DÜNYADAKi TÜM YALANLARI TOPLASAN BU YALAN KADAR EDEMEZ.AKP TERÖRÜ BiTiRMEZ BiTiREMEZ ÇÜNKÜ AKP NiNDE ARKASINDA AYNI KÖPEKLER VAR TERÖRÜNDE.
iki üç çadır çingenesinin dillerinde dolaşan söylemdir. O küçücük sığ yaşamında ana haberleri izleyerek, bir tane gazete manşeti okuduğunda dağıtırlar hemen takdirleri. Halbuki işin aslı hiç öyle değildir. Kürtlere federasyon kurma sözü vermek sureti ile bop kapsamında bütün hesapların yapıldığı bir süreç içerisindeyiz. Diğer hükümetler hiç okumadı, birşey bilmiyordular, zuzu kabilesinden geldiler sanki. Diğer hükümetler milliyetçi yapıları yüzünden taviz vermediler. Hepsi vatanseverdi. Tayyip'in bitirdi terörü. istediklerini verirsen israil'de yarın silah bırakır ampul. Bunu algılayabilecek kapasiten olsaydı iş bu raddelere gelmezdi merinos koyunu.
nasıl bitirdi? teröre istediklerini vererek mi?... o bir avuç köpeği adam yerine koyup muhattap alarak mı? ya da gerçekten bitti mi yoksa her şey yeni mi başlıyor!