bugün

sormadık ki?
görsel
görsel
bizim mahallede de biri var o da " napolyon olmakla gurur duyuyorum " diyor. duyun bakalım.
Yazdıklarımı tekrar yazmayayım. Önce aç karnınızı doyurun,
millete borçlarınızı geri ödeyin, sonra hobi olarak gurur duymaya devam edersiniz.

Sizin vatan diye bildiğiniz olsa olsa arabistandır.

(#42649608 )
Yahudi madalyası almış boş eşbaşkanının peşinden giden çakma vatansever beyanı.
dünde 'fetullah hocaefendiyle' gurur duyuyordun, normaldir.
fazla gurur vicdana vurur.

görsel
(bkz: yall)
(bkz: zall bana hep abi der)
(bkz: takeda)
hepinizin parasını ödeyip kurtarıcam sizi bu bataktan zall ın borcunu takedanın mamalarını alıcam birde barınak kiralayıp mutlu mesut yaşatıcam sizleri. Kasetlerinizide toplatıcam rahatsız etmesinler diye.
Allah başka dert vermesin .
ibb başkanlığını alabilmek için teröristbaşının kardeşini trt ye çıkardıklarını unutmadık. unutmak ve kandırılmak size has meziyetler.
yani dediğiniz gibi değil, elinizden gelen her işbirliğini yaptınız kürtlerle, ama gene de oy alamadınız. hani diyor ya reis, karınlarını doyuruyoruz yine de oy vermiyorlar diye. heh işte öyle.

siyasi partili olmaktan gurur duymak ise apayrı bir meziyet. hani dürüstlüğüyle, edebiyle, ahlakıyla gurur duyar insan ama, tuttuğu takımla ve parti ile gurur duymak değişik bir kafa.

ne güzel valla, düşünme, analiz gibi dertleriniz yok. çok tebrik ediyorum. bu büyük başarınızın devamını diliyorum.
--spoiler--

vatansever olmanın verdiği gururdur.

--spoiler--

hamdolsun vatansever olma şartının siyasi parti ile alakası olduğunu da öğrendik.

misal benim babam 31 yıl muharip subaylık yaptı bu ülkede...insanların haritada yerini gösteremeyeceği yerlerde yaşadık biz ailece babamı 1 sene görmediğim oldu bu vesile ile. ama babamın siyasi görüşünü bilmem şimdi vatansever değil mi kendisi?

ailemde şehit olan öz akrabalarım var daha akp kurulmadan önce. şimdi bu insanlar 2002 yılına kadar yaşayamadılar diye vatanseverliklerini sorgulamak haddine mi senin?

veya rütbesi general olup fetöcülerin kumpası ile hapis yatırılıp manen işkence edilen öz amcam var benim. şimdi zamanında söylenenleri ve bugün yapılanları düşününce kendisine vatansever diyebilecek had hudut kimde olabilir acaba?

boş boş konuşmadan, atıp tutmadan önce insan aynaya bir bakmalı. ben bu vatanı çok seviyorum kendimce ama bugüne kadar 1 gram faydam oldu mu partizanlıktan başka özelliğim diye kendisini sorgulamalı...