bugün

çok normal olandır.
akp'nin kendisi 10 şiddetinde deprem ise, tabiat ananın ayrıca depremle insanları sallandırmasına gerek yoktur.
(bkz: batıl inanç)
(bkz: ondan daha büyük deprem olmaması)
- hüsam dayı ak parti geldi depremler kesildi ne dersin?
+ la bsg g.t herif en büyük deprem cebimizde oldu gerisinden bana ne!
akepe yalama yıkama yağlama san. tic. ltd. aş. şti . holdingden çıkan son üründür .
bir doğa olayını alakasız bir olayla kıyaslamaktır.
evet, deprem olmamıştır. fakat hortum olmuştur.

edit : eksilenmişim. ah pardon, tabuydu bu dimi ?
arkasından koşan kitlelerin amacı bellidir efendim. daha fazla söze gerek yok.
(bkz: camilerde atatürk ün resminin olmaması)
efendim ekonomi başta olmak üzere her alanda yaşanan depremlerin üzerine, doğa ananın biz insanlara bir tevazu sonucunda vuku bulmamış eylem.
akp iktidara gelmeden önce evimdeki tehlike yaratacak eşyaları duvara sabitlemiştim baktım akp geldi ne gerek var yahu deyip bütün eşyaları özgür bıraktım. ulan eşyalar kafama düşse ne olur akp düşmüş memleketin kafasına daha ne olsun...
düşene bir tekme de ben vurmayayım amaçlı doğa ana kıyağıdır...
köpeklerin miyav dememesinin nedenini kedilerin zaten miyav diyor olmasına bağlayan bir tespit yapan biliminsanının yeni bir hipotezidir. çürümesi çok muhtemel bir hipotezdir; gözlemlere dayanmaktadır ama bilgi birikimi yahut sebep sonuç ilişkisi olmadan ortaya atılmıştır.

çünkü; yerkabuğu içindeki kırılmalar nedeniyle ani olarak ortaya çıkan titreşimlerin dalgalar halinde yayılarak geçtikleri ortamları ve yeryüzeyini sarsma olayına "DEPREM" denir. Başka bir tanımla; Hareket eden levhalar birbirleri üzerine kuvvet uygularlar. Bu kuvvet yerkabuğundaki kayaçların direnç göstermesi yüzünden belli bölgelerde enerji birikimine yol açar. Bu enerji kayaçların kırılma sınırını aştığı anda da kırılma (faylanma) olur ve biriken enerji açığa çıkar. Levha hareketleri yüzünden birikmiş gerilme enerjisinin aniden boşalmasına deprem diyoruz. *
ak parti geldikten sonra uçağa binen insan sayısının artması, cep telefonu kullanıcısı sayısının artması, internet kullanıcısı sayısının artması, sözlüklerin çoğalması vb. şeklinde uzar gider bu. evet bunları diyen, gelişmeleri akp ile böyle garip düşüncelerle bağlantılayan insanlar var bu ülkede. ilginç!
(bkz: ekonomik deprem)

gölcük depreminde bile halk bu kadar çaresiz olmamıştı.
fay hattı teğet geçti.

(bkz: ay ben gülerim)
(bkz: yaran başlıklar) *
(bkz: ignorance is bliss for tayyip and his lovers)
cok mantıklı...
(bkz: ak parti geldikten sonra depreme gerek kalmaması)
2 açıklaması olabilir.
1)doğa annemiz çok insaflıdır. onlar etti ben de etmeyeyim diye düşünmektedir.
2)doğa annemiz aşağılık kompleksine girmiştir. ne yapsam da onların yaptığını yapamam diye düşünmektedir.
(bkz: biri bunun şaka olduğunu söylesin çabuk)
ak parti tarafından beyni yıkanırken beyninin sulanmış olmasından ötürü sürekli bir sallantı halinde olduğunun farkında olmayan insan söylemidir.

yurdum insanı; din-i sömürü yapan bu sistem içinde sen, zaten dalından kopmuş ezik büzük bir yaprak misali ordan oraya savrulmaktasın, deprem olsa ne olur olmasa ne olur.
akp yüzünden zaten başına yeterince dert bulaşmış olan bir ülke için allah "yeterince çekiyorlar zaten, bir de ben doğal afet vermeyeyim şimdi" demiştir de ondan. *
insanların evlerini, evliliklerini yıkmak için depreme gerek kalmayışındandır. zaten akp çok iyi yapıyor o işi. doğaya ne gerek var...