bugün

dikkatli gözlerden kaçmayan gerçektir. eskiden kürt desen hapsi boyluyordun, eskiden askere bir şey desen hapsi boyluyordun, eskiden parasız eğitim desen hapsi boyluyordun. gerçi şimdi de parasız eğitim deyince alıyorlar içeri. demek ki o stabil. inşallah o da düzelecek yakında.

teşekkürler ak parti. evet.
şimdi artık cinci hocaların yeraltından çıkma özgürlükleri de var. artık daha özgür bir şekilde çıtır hatun üfleyebilecekler arka odada. şeytanın maskarası olmuş bisürü cahil sofu şeyini gere gere sağda solda boy gösteriyor zaten.

sadece "teşekkürler ak parti" cümlesinin öğretildiği papağanlar da buralarda tünüyor filan işte.
13 yasinda cocuga bile basbakana hakaret ettigi icin yila yakin ceza verilen bir ulke icin dogru bir onerme.
(bkz: doğru mu samet)
pkklılar için artmıştır. eskiden adamlar nerde poster açsa iki üç kişi toplansa polis engellerken şimdi devlete sövmeli ülkeyi bölmeli,sınırları zorlayan ülkeye nefret saçan dev mitinglerini polis gözetiminde yapıyorlar ve teröristlerin ayaklarına kadar gidiyor mahkemeler haburda olduğu gibi.. ilginçtir hükümet kanadından tek çıt yok ama öte taraftan parasız eğitim iste yaka paça atılırsın okul amfisinden..ileri demokrasi bu olsa gerek.
hani nerde denilesi durumdur. ne artması aksine daha da daraltılmıştır. ha artan özgürlükler ise zina fuhuş kumar terör vs dir. inanmıyorsanız açıp bakın son 10 yılda olanlara. hayaldi gerçek oldu efenim.
edit: imla
Doğru önermedir.

Başın kapalıysa kamuya
Annen kapalıysa orduya
Sen kapalıysan Üniversiteye
Eşin kapalıysa hiç bir kuruma alınmıyordun şimdi her yere alınıyorsun
(bkz: trt6),ve kürtçe ile ilgili uygulamalar ;kurs ve seçmeli ders olması kanıtlar.
katıldığım önermedir.

eskiden şeyhler hocalar çok gizli kapaklı çocuk çoluğa tecavüz eder enselenmemek için binbir dereden su getirirdi.
artık aynı şeyhler ortalık yerde karı koca çiftlerin ağızlarını sikerek badeliyor, 60küsür yaşında elemanlar 12 yaşında çocuklara alenen kayıyor, 10 küsür kişi kurbana gangbang yaptığı halde mahkeme 4 5 sene sürüyor, zaman aşımından bu tipler özgür kalıyor.
tüm emperyalist ülke ajanları yetmedi israil ajanları özgürce bu topraklarda cirit atıyor, kgb ajanları mahalle ortasında çeçen direnişçileri kevgire çeviriyor en ufak kısıtlamayla karşılaşmıyor.
öso teröristlerinin kondom paralarını cebine koyup gidin özgürce sikişin dendiği bu ortamda özgürlük yok demek öyle inanıyorum ki insanlık suçudur.
tecavüz, gasp, kadına şiddet, cinayet, hayvan vahşeti...vb haberlerden de somut olarak edinilebilecek bir istatistiktir.
Şimdi bu konuda çeşitli söylentiler var şuan bütün kanallarda tek tip insan tek bir ağız etmiş insanlar olması ,sıkıysa birinin halkın kafasındaki birşeyi sorması mümkün olmadığına göre hertürlü özgürlük var demektir.Artık yürümekle aşınacak yollarda kalmadığına göre sorunda yok, yaşasın zararsız, bitkisel, mis gibi biber gazımız.
ters orantılı artan bir özgürlüktür.

akp'nin yanındaysan özgürsün, değilsen kölesin.
fantastik özgürlük. ya da gerçek yaşamda esamesi bile görünmeyen ancak yardım sandığına muhtaç aç yalakaların diline pelesenk olmuş bir özgürlük.

adam karikatür çizdi diye bir tek recm edilmediği kaldı, kaç tane gazeteci üstelik dosdoğru rakkamlarla hükümetin politikalarını eleştirdi diye ya da tasmalarının abd de zenzi obama nın elinde olduğunu beyan etti diye taklaya geldi.
zamlardan anası ağlamış insanların boğazına memurlar göz yaşartıcı bombaları tıkadı anayasal hak olan protesto esnasında kadınlar kasıklarından tekmelendi.

sizde hafıza yok anlıyorum akpli olmanızdan belli de herkesi kendiniz gibi lepistes yerine koymayın bari.
Karışmayın. Türk hekimlerine emanet edin: belki iyileşir..
içki içme özgürlüğü artmıştır.
etek, şort ve benzeri kıyafetleri giyebilme özgürlüğü son safhaya çıkartılmıştır.
istediğini alabilme özgürlüğü müthiş artmıştır.
dilediğini izleyebilme özgürlüğü ise tabii ki o da artmıştır.
istediğini söyleyebilme, eleştirebilme özgürlüğü atatürk çerçevesinde artmıştır.

böyle uzar da gider.
ak parti döneminde
ahlaksızlığın,
yozlaşmanın,
vurdumduymazlığın,
dalkavukluğun,
partizanlığın,
rantçılığın,
adam kayırmanın, hatta şerefsizliğin ve daha nicelerinin artmasıyla doğru orantıda azalan olgudur.
alkolik olmama özgürlüğü de bunlardan biridir. keş gençliğin önünü alırız.
(bkz: keş gençliğin önünün kesilmesi)
Neyin ozgur simdi ozellesmenin oldugu yerde kapital vardir kapitalizmin noktasinda para vardir. Para guctur olani sever olmayani sover. Sovmeyenlerin yasadigi ulkede somurulmek mustehaktir. Yola devam.
doğru tespittir. 10 yıldır millet akp' ye götünü siktirdiğine göre bayağı özgür hale geldik.
doğrudur. 20 kişi bir olup bir çocuğa tecavüz edebilir. sonra da çocuğun psikolojisi bozulmadı raporu alarak affedilirler.
özgürlüğün dibine vurduk çok şükür.

not: o değil de eve giriş saati kaç oldu? var mı bilgisi olan. sokağa çıkma yasağı başlamıştır herhalde.
doğrudur. son olarak içki yasağı ile bayağı özgürleştik.
Aile hekimleri artık alkol kullananları da bakanlığa bildirecekmiş. Biz öyle duyduk özgürlüğüdür.
özgürlük zehirlenmesi ile sonuçlanması an meselesi olan hadisedir.

nefes alamıyoruz, o derece özgürüz heamınagoyyim.
aklı başında her bireyin kolaylıkla müşahade edebileceği gerçektir efendim. tayyip erdoğan'ın önemini daha iyi anlıyoruz böylelikle. evet.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar