bugün

sosyal medyada silahlanma cagrisi yapan bir olusum, hangi silahları nereden temin edeceksiniz diye bilgi bile veriyorlar, cok tehlikeli isler bunlar, ne yani hedef ic savas mi?

anlamadigim polis neden bu ak mallara dur demiyor,

toplumsal olaylara mudahale birinci amaclariymis sozde,
yani ilerleyen zamanlarda sort giyen basi acik kadinlara saldiran yada muhafazakar bir semtte bulunan bir barı basan herhangi bir cete gorurseniz bilinki onlar bunlardır.
(bkz: gestapo)
Reis önde sağında muhtarlar solunda ak troller yürüyün lan.
(bkz: Size bir fıkra anlatayım mı)

görsel
sosyal medyada konuşmak ve şunu yaparız bunu yaparız demek kolay ve günümüzde ne yazık ki bunu yapan insanlar fazlalaşmakta. gelgelelim çatışmaların olduğu doğu bölgesine gönderelim sizleri deseler yemez değerli yerleri. ayrıca şu an yaptıkları da silahlı bir örgütlenme ki bu da organize suç kapsamına girer cezası da fazla. ayrıca böyle bir oluşuma izin veriliyorsa o yerde hukuk ve adalet bitmiştir ve devlet yok hükmünde sayılır. bunu düşünebildiklerini sanmıyorum.
(bkz: 2017 türkiye iç savaşı)
devir değiştiği zaman ak terör örgütü üyeleri olarak tutuklanacaklardır.
Keko topluluğu.
internetten her türlü silahın siparişini verebiliyorsunuz. siz de silahlanın böyle lavukları ciddiye almayın.
bir milleti adam edebilmek için ilk önce onların gavat başlarını yok etmek gerekir. i.melih'in açıklaması:
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek de katıldığı bir televizyon programında itiraf gibi açıklamalarda bulundu. Gökçek, artık askeri bir girişimin imkansız olduğunu söyleyerek silahlanan yeni ‘milis’ güçlerini işaret etti. Silahlanma hikayelerinin kulağına geldiğini, “bunu gizlemenin bir alemi yok” diyerek aktaran Gökçek, “Ben bunun yasal hale gelmesi için her televizyonda anlatıyorum. Muazzam bir silahlanma oldu. Pompalı tüfeği alan evine atıyor. Sen yarın bir darbe yapmaya kalksan, senin elinde piyade tüfeği, kaleş varken, bu kalkıp pompalı tüfeğiyle gelmeyecek mi? Acımaz da. Şunu artık anladılar bütün dünya bize bir tezgah yapıyor. Darbe olsun da gelsin beni öldürsünler diye mi bekleyecekler” ifadelerini kullandı.
kendi askerini öldüren adam zaten bizi fırsatı bulursa kıtır kıtır keser. ciddiye almayın derken siz de önlemini aldıktan sonra tabi. meydanı bu parlak ibnelere bırakmayın.
10 tanesi bir ülkücü etmez.
nam-ı diğer "kefenliler".
var mı lan böyle bir oluşumu varsa hangi dantel desenleriyle dizayn edilmiş bir söyleyin. şu melih gökçeğin ak milisleri değil mi ya bir de şu ak kelimesiyle icraat yapmayın olm komik oluyor ya.
görsel
Bir ortadoğu çomarı kadar tehlikelidirler.
(bkz: tayyiban terörizm)
Mahallemde rastlarsam eğer trabzondan aldığım mendil ile burunlarını silerim ki polis faili meçhul yazar.