bugün

istanbul kanlıca'da bir otel. *
kanlıca 'da boğaz' a nazır, denize sıfır çok hoş bir butik otel.
Çok yakın bir arkadaşımın Temmuz sonunda düğününü yapacağı otel. Doors group işletmektedir.
bogazın eşsiz manzarası ve güleryüzün bir araya geldiği muhteşem bir yer, kendinizi gercekten evinizde hissediyorsunuz.. eger ki sizin icin özel bir günse kesinlikle tercih edin derim emin olun verdiginiz ücret ve emek bosa gitmeyecektir.. güllerle odanızda harikalar yaratan ve güleryüzü ve ilgisiyle mest oldugumuz önder ve mert bey'e cok tesekkürler.. tekrar görüsmek üzere..
resepsiyonun gülücüklerine simdiden kendinizi alıstırmanız gereken essiz manzaralı mükemmel bir otel..
jp. asya.

(bkz: ajia-jin)
düğünümün olduğu otel. fiyatı biraz tuzlu olsa bile hakediyorlar, yemek ve organizasyon konusunda çok iyiler. müzik olayında aynısını diyemem düğünün sonuna doğru "benim cd nerede yaa" diye dolanan bi kişi vardı o da bendim. kaybetmiş sayın dj "eeeeyyy napıyorsanız yapın" diyerek bıraktım sonunda oynamaya devam ettim müzikleride iyi çaldı dj sağolsun. düğün gecesi yağmur yağmasıda benim şanssızlığımdı ama onuda iyi atlattılar. kısaca tavsiye ederim.
manzarası mı daha güzel, yemekleri mi, yoksa tatlıları mı... emin olamadım ama bize en güzel - en özel.