bugün

oda parfümü markası. belirli bir aralıkta tıslayıp duran aparatları, yanlış anlaşılmaya sebebiyet vermemek için, eve yeni gelen misafirlere açıklama yapmak zorunda bırakır.
koku konusunda en geniş yelpazeye sahip firma.
belli dakika aralıklarında tısladığı için, insanın boş bir anında birden tıssslayarak insanı çok korkutabilen oda kokusu.
kedi sesini andıran tısslaması insanı hoplatan oda parfümü.
ilk aldigimda puffff puffff diye 1/5dk araliklarla ses cikardikca aletin uykusu gelmis esniyor diye dusundugum, o esnedikce benim de esnedigim, sonunda ikimizin da uyuya kaldigi duvar susu gibi bir seydir bu alet. o degil de sabah kalkinca air wick le uyanmak bi garip oluyor lan.
tıs tıs sesine resmen şartlandıran şey.
eve yeni gelen insanları oluşan bir sessizlik anında sıçırtan oda parfümüdür. mükemmel kokuları vardır. tüm öd kopartışına rağmen sırf bu kokular için katlanılan makina şeysi.
evinizin havasını bir an da değiştirir. sigara kokusunu yok eder. yalnızlığınızı hissettirmez, kendini hep hatırlatır.
9, 18, 32 dk. bir "vuuğp tıısss" yapan bir modeli var insanın aklını başından alıyor.
sanırım bağımlılık yapıyor bu. illaha da bi köşede duracak, tıslayacak. hain.
ölümüm bu eyirvik'in elinden olacak. ailesinde hiç kalp hastası olmayan ben, hem kalp hem akıl hastası oldum ya. hayır yani odada bangır bangır müzik dinliyorum. o anlarda psssst yapsa anlayacağım. ama ne zaman böyle koridordan geçsem, koltukta içim geçse, kitap okumaya dalsam bana psssst yapıyor. evdekilerden tepki almasam fırlatıp camdan atacağım bunu.
toplu taşıma araçlarında da sıkça rastlanır olmuştur. yalnız minibüsçü ağabeylerim varsa burda beni duyan onlara söyleyeceğim şey, nolur şunları pencerelerin üst kısmına takmayın. minibüs doluyken karşısına gelenin tam suratına üflüyor, göze filan geliyor dönemiyoruz da sağa sola. inene kadar insanın içinde bi ürperti oluyor. ha şimdi üfleyecek, ha şimdi gözüm yanacak diye..
gecenin karanlığında en beklenmedik anlarda fıslamasıyla bilinir.
önünden geçerken göze gelmesiyle türk polisi etkisi yaratandır.
evde tek başına diğer odadan gelen sesle insanı ürpertir.
şu reklam müziğiyle insana rhatlık ve huzur veriyor:
https://www.youtube.com/w...mbedded&v=INqgVZ0cqPY

bir bunu, bir de "acıkınca kafan dominos a gider"i bulabilsem keşke...
komşuların gelip evimizde sıçmasına neden olan kimyasal ürün.

resmen milletin götü başı bağımlı olmuş amk.
yanlış anlaşılma olmasın ama af edersiniz yerimden hoplatan alet. bir fıslıyor eve cin girdi sanıyorum. o lan öyle. insan evladı gibi koku veriyorsan ver, ne fıslıyorsun ne horluyorsun.
oda parfümü markasıdır, 9,18,36 dk zaman aralığına ayarlanabilir ve 2 adet aaa pil ile çalışır.
leş bunun yanında daha kabul edilebilir bir koku bırakır. hele o bahar kokusu aqua fresh yok mu lanet olsun onu piyasaya sürene lanet olsun onu evlere alanlara.
otomatik makinesinin sesi baya rahatsız edici. birden pıs ve ben yerimden oynuyorum.
tıssssssss sesiyle sizi eşsiz kokular ile sarmalayan marka.
fotoselli midir nedir ibnemsi alet beni görünce fıs diye ötüyor bir şey mi ima ediyorsun diyeceğim o aletten de mühendislerinden de temizimdir evvelallah daha çok türkleşmiş bu alet küçük bir sensör var herhalde bak çalışıyorum ist belediyesi çalışıyor gibi geliyor bazen.
bu bildiğimiz boğaz temizleme sümkürme arası ses çıkarmaya başladı.