bugün

Trt belgeselde olan program. Bu gana bölümünde gözlerim doldu yalan diyemeyeceğim şimdi. Oradaki kadınların, çocukların sıcakkanlılığı reşat ın gitme vakti gelince gitmesi ve duygusallıklar biraz etkiledi beni. Keşke musluğu olmayan ev kalmasaydı.
Çok güzel bir trt belgeseli. Reshad, dünyanın çeşitli yerlerindeki ailelere konuk oluyor; anılarını, sevinçlerini, hüzünlerini, sofralarını paylaşıyor. Aynı dilden konuşmasalar bile bir şekilde herkese kendini sevdiriyor. Gittiği evlerde kimi zaman çok güzel çocuklar, bebekler oluyor. Ayrılışları da hep hüzünlü olmakta, çoğu zaman tekrar gelmesi temenni ediliyor.
Yine hüzünlendirdi, herif bir şekilde kendini sevdiriyor gerçekten ilginç.
Güzel bir konsept. Ama nasıl anlaşıyorlar gittiği yerde merak ediyorum.
Instagram yeni alınan araba paylaşımında geçen cümle.
devlet kanalında çalışmıyor reşat strik. ailenin yeni üyesi dış yapımlardan tarafından hazırlanıp veriliyor trt’ye. reytingleri gayet yüksek. devamı şimdilik yok. türkçe anlaşabiliyor fazla konuşamıyor kendisi. yanında çeviriyorlar ona. ismini eleştiren bile olmuş. eleştiri yapın fakat düşünerek yaparsanız ne dediğinizi de anlarsınız. gayet izlenecek seviyede, hikayesi hüzünlü ve farklı olan ailelerle ilgili çekilen belgesel.
Başarılı bir trt belgeseli.
Beğenerek izlediğim bir TRT belgeseli.
trt yapımı bir belgeseldir. Reshad Strik isimli arkadaş başka ülkelerden aileleri ziyaret ederek onlarla bir kaç gün vakit geçirmektedir. bu esnada ailenin bir parçası gibi davranmaya çalışmakta ve yaşadıklarını bizlere anlatmaktadır.
yaşamın içinden bir belgesel olduğu için ilgimi çekmektedir. severek izliyorum.
Ehehe Boşnak Reşat ameliyesi.
Serdar kılıçta iyi, ulak, doğadaki insan.
Severek izlerim, dünya yı gezdiren trt belgeseli..
Severek izlerim, dünya yı gezdiren trt belgeseli..
birkaç kez izlediğim güzel belgesel. evet.
Adam yerel dilleri konuşmadığı halde nasıl anında anlaşabiliyorlar merak ediyorum.