bugün

Baş belası ayak altında dolaşan bebektir.
Serdar kılıçta iyi, ulak, doğadaki insan.
devlet kanalında çalışmıyor reşat strik. ailenin yeni üyesi dış yapımlardan tarafından hazırlanıp veriliyor trt’ye. reytingleri gayet yüksek. devamı şimdilik yok. türkçe anlaşabiliyor fazla konuşamıyor kendisi. yanında çeviriyorlar ona. ismini eleştiren bile olmuş. eleştiri yapın fakat düşünerek yaparsanız ne dediğinizi de anlarsınız. gayet izlenecek seviyede, hikayesi hüzünlü ve farklı olan ailelerle ilgili çekilen belgesel.
Ehehe Boşnak Reşat ameliyesi.
Güzel bir konsept. Ama nasıl anlaşıyorlar gittiği yerde merak ediyorum.
Hanemize hayırlı olsun falan gibi tamlamalar ile yayınlanan vatsap durum fotosunun içinde geçen kelimeler topluluğu.

Ailenin yeni üyesi ( 2013 model fiorino ) hanemize hayırlı olsun.. teyallam ya..
Nasıl oluyor da anlaşıyorlar diye merak ediyorum. ingilizce desen gittikleri yerlerdeki insanlar ingilizce bilen tiplere benzemiyor.
Beğenerek izlediğim bir TRT belgeseli.
https://twitter.com/i/status/1575127940995727363
Çok güzel bir trt belgeseli. Reshad, dünyanın çeşitli yerlerindeki ailelere konuk oluyor; anılarını, sevinçlerini, hüzünlerini, sofralarını paylaşıyor. Aynı dilden konuşmasalar bile bir şekilde herkese kendini sevdiriyor. Gittiği evlerde kimi zaman çok güzel çocuklar, bebekler oluyor. Ayrılışları da hep hüzünlü olmakta, çoğu zaman tekrar gelmesi temenni ediliyor.
Mütercim vardır.
Raşit anlıyormuş ama konuşamıyormuş.
Adam yerel dilleri konuşmadığı halde nasıl anında anlaşabiliyorlar merak ediyorum.
Yine hüzünlendirdi, herif bir şekilde kendini sevdiriyor gerçekten ilginç.
Instagram yeni alınan araba paylaşımında geçen cümle.
Trt belgeselde olan program. Bu gana bölümünde gözlerim doldu yalan diyemeyeceğim şimdi. Oradaki kadınların, çocukların sıcakkanlılığı reşat ın gitme vakti gelince gitmesi ve duygusallıklar biraz etkiledi beni. Keşke musluğu olmayan ev kalmasaydı.
Severek izlerim, dünya yı gezdiren trt belgeseli..
Severek izlerim, dünya yı gezdiren trt belgeseli..
Dünyadaki müslüman ailelerin yanına gidip belgesel çekeceğim ayağına çöreklenen tatil yapan reshad isimli birinin belgeselidir.

Yiyorsa çin 'deki uygur türklerine de misafir olsana.
Başarılı bir trt belgeseli.
birkaç kez izlediğim güzel belgesel. evet.
trt yapımı bir belgeseldir. Reshad Strik isimli arkadaş başka ülkelerden aileleri ziyaret ederek onlarla bir kaç gün vakit geçirmektedir. bu esnada ailenin bir parçası gibi davranmaya çalışmakta ve yaşadıklarını bizlere anlatmaktadır.
yaşamın içinden bir belgesel olduğu için ilgimi çekmektedir. severek izliyorum.