bugün

aids olmaktansa başımıza gelmesi cillop olan durum. en azından 2-3 ay kendini yersin sonra gerçeği öğrenirsin geçer.
kişinin eliza testi yaptırması gerektiği durum.
Sevgililer gününde bir fahişeyle birlikte oldum. ilişki sırasında kondom patladığı daha doğrusu paramparça olduğu için Aids olma ihtimalim üzerine hayatım kabusa dönmüş durumda. Kendimi berbat hissediyorum ve virüsün bulaşıp bulaşmadığını öğrenmek için 50 günlük kuluçka süresini beklemek zorundayım! Çok pişmanım...

(bkz: itiraf com)
aynı zamanda obsesif kompulsif bozukluğa sahip olmanın bir işaretidir.

(bkz: obsesif kompulsif bozukluk)
(bkz: kanser olduğunu sanmak)
eğer ki yakından uzaktan sağlıkla ilgili bir işiniz varsa ve etrafınızda aids ten şüphelenen biri varsa ve doktora gitmek yerine gece dahi size mesaj çekip semponlarını size bildirmesi durumudur. en kolayı gidip eliza testi yaptırmaktır.bu kadar basit.
Kan vermeye de korkmaktır. Test yaptırmak istememektir. Kaygı bozukluğu ile ilgili olabileceği gibi lan yoksa aids miyim diye düşündürür. En iyisi test falan olmamaktır zira her şüpheye kan verilecekse bu hayat geçmez. Ayrıca bu işin sonu yoktur dünyanın bin türlü hali var.
aids in bir hastalık olması gibi aids olduğunu sanmak diye de bir hastalık var. bir arkadaşımın başına geldi. *** insan kararsızlıkla kafayı yiyebiliyor.

bütün özgüvenini yitiriyor ve zayıf, çekinik bir erkekçik oluveriyor.

şüpheleriniz varsa gidin kontrol yaptırın. kuruntu yapıp dara düşürmeyin kendinizi.
Orospuyla sapkasiz yapilan iliski sonrasi duyulan korkudur.