bugün

(bkz: yazık la kimin çocuğuysa)
(bkz: Yaradan sormayacak mı reyis) Evet. Eminim.
görsel
siyasal islamın tüm değerlerini bünyesinde toplamasıyla dikkatleri üzerine çekmiş bir dönem palyaçosu.
Yahu insanlık namına kamu huzurunu bozduğu için birisi şikayetçi olsun şundan.

Hakkında kamu davası açılması gerekirken provakatör.
Kenan Evren zamanında bu olacaktı, vay arkadaş.

Evren paşa neler yapardı kimbilir. Evren paşayı elbette ki savunmuyorum, fakat durum ortada yani.
insanları provoke etmek,ustune cekmek ve bundan acziyet devsirmek icin her seyi yapabilecek olan kisidir. bir de ropartaj yaptıgı tiplere bakıyorum nerde bununla polemige girecek donanımsız tip varsa onu buluyor. ya insan sarrafı olmus bu tipleri hemen buluyor ya da saglam bir cast ajansıyla calısıyor. baska turlusu mumkun degil cunku.
sinirlenen kesim kendini hemende belli ediyor. tamam bacım siz kadınsınız.
bu adamın sokakta gaza gelip insanlarla kavga etmesi çok eğlenceli oluyor, sırf gülmek için izliyorum amk.
o kadar soytarılığa, yalakalığa rağmen başladığı yerden bir adım öteye gidememiştir.

ilginç.

mama dağıtımı daha adaletli olmalı bence.
Kimseyi ikna edemeyip ayrıca milleti kutuplaştıran biridir. Yakında savcıların eline düşer.
provakasyon ve kavga başlıklı youtube videolarıyla prim yapıp reyting toplamaya çalışan youtube mahsulü.
videosunu izlediğimde cringe olduğum şahıs.
çomarların tüm özellikleri bu adamda toplanmıştır.
insanlar kendisine hakaret etsin diye elinden gelen herşeyi yapan , sonra da bu insanlar bana hakaret ediyor diye reyting kazanan zatı muhterem.
her sabah acaba bu gün nasıl maadur olabilirim

diye epeyi bir düşündüğünü zannettiğim

rizeli bir tip.

pek çok rizeli gibi maadur.
Garsonlarla olan videosu sağlam güldürdü. Garson resmen üstüne atladı.
Bence sağlam adam. Güldüren videoları da var.
Provakatör piç.
kemalist zihniyeti çılgına çevirip madara eden adam gibi adam muhabirdir. net.
Gündemde kalıp kazancını katlamak için bir yerlerini yırtan şahıs.
(bkz: ne içtik reis)
(bkz: aldık mı bişeyler reis)
Delikanlı adamdır. Mümindir. Güldüren videoları da var. Ahsen tv yi takip ediyoruz.
(bkz: müptezel)

(bkz: şark kurnazı)

(bkz: çomar)
görsel
böyle bir rezillik yapmış birisi.