bugün

elimde yeterince karı-kız var diyen yazar.gavat olma ihtimalini perçinledi.
gavat olmayı dinciler kadar iyi yapamayan yazar. insanların karısı sevgilisi var diye gavat diyenler kadar düşmemiştir.
karşısındakinin daha ne olduğunu bilmeden dinci diyen yazar.sanırım biraz zeka eksikliği var bunda.
fenerli ve eglenceli yazar.
milliyetsiz yazar. Anası babası belli değil yani..
adam akıllı yazar. yazar, yazamayanlar gelip küfrü basar. siktirin ordan.
bugün dinci yobaz ibnelerin saldırısına uğramış, aynı kişilerin birden fazla entrylerine maruz kalmıştır. götü sikliler.
nickini kuyruk acisi edward diye degistirmesi gereken yazardır. zamanında trabzonlular, akpliler, dinciler çok koymuş bu evlada.
akp lilerin tüm memlekete koyduğunu bilen akıllı yazar. bu yüzden nickaltına gelen yobazların nasıl şeh spermi ile dünyaya geldiklerini iyi bilecek seviyededir.
çok tatlı yazar güzel yazıyor , bazı yobazlara dert olmuş olabilir.
yine haksız yere çaylak olan yazar , yanacaksınız.
Ezik , seni burda fazla barindirmazlar aslan yol yakınken git .
hayalgücü yeteneği mükemmel. yani endişelenmiyor değilim gece gece pencereden ben süpermenim diye atlayarak beynini asfalta dökmesinden. he bide bu süperzekaya biri niye fener avrupaya gidemiyor anlatsın.
hala fenerbahçe nin avrupa da oynamayacağını düşünen spastik, sik kafalı orospu çocuklarıyla uğraşan sadece yazan bu da birilerinin götüne giren, girdikçe kuduzlaştıran yazar. yol kesip onlarca kişinin ölmesini isteyen piçin döllerinden daha zeki ve insani yazar.
takip edilesi yazar.
Demin yazdığı şeyi gördüydüm
nasıl iyimidir.
http://www.uludagsozluk.com/e/27812729/

la bu nasıl zihniyet, la bu nasıl bakıştır? dedirtmiş yazar.
islama küfür edenlerden.
adamın dibidir, türkiyenin aydınlık gençlerinden biridir.
imana gel diyen densizlerden daha sağlam bir duruşa sahiptir.
Takım taraftarı olup da fanatik olma olayını çok yanlış anlamış şahıs. Hem cinsiyetci hem homofobik hem fanatik all in one gibi herif yemin ediyorum. Üzdün edward.

Edit: Az önce kendisinden çok ince bir mesaj almış olup yukardaki paragrafın geçerliliğini kaldırıyorum. Yine de gözüm üstünde delikanlı, big brother watching you.
Bi gün avcılar'a yolum düşerse kesin çayını içeceğim yazar. Çaya uyku ilacı karıştırmaması dileğiyle.*
sayesinde hayatıma yeni bir tanım kazandırmış yazar.

Bir arkadaşım gıcık olacağım bir şey yapınca kendisine "yürü lan agresif adward sende" der oldum son zamanlarda.

kendisine çok gıcık olurum bazen de tam tersi bir sempatik gelir falan.

Bir yazar, ne olduğu anlaşılamayan bir yazar.
Yaklasik bir kac dk once en sacma en gereksiz basliklara entry girerken son 3-4 entrysi "hedehodonuzu sikiym disarida insan oluyor terorist picler derdiniz bu mu bu nasil baslik?" Diye entry girmeye baslayan humanist yazar.
terörist orospunun döllerini rahatsız etmiş analarının amlarını kanlandırmış yazar.
güncel Önemli Başlıklar