bugün

'' aşağıdaki resimde gördüğünüz hayvan hangisidir?'' bu sorusuyla hazırlanan bi testtir.

görsel

psikologlara göre sakin insanlar bu resimde ördek, daha agresif insanlar da tavşan görmektedir.

evet efendim. kafayı sıyıracam ben burada saç kurutma makinesi gördüm lan.
Ördek gördüm. Zaten çok sakin birisiyim.
Edit: Gözüne yoğunlaşınca tavşana dönüşüyor.
Ne zaman bu testi görsem tavşanı arıyorum amk. Ama yok
tavşan olarak görebilen var mı?

evirdim, çevirdim hep ördek.

ilginç.
sinirli biriyim ördek gördüm.
çürütüldü by .
Hem sakin hem agresif biriyim ve resimde tavşanla ördeği aynı anda gördüm.
bu testi çözerken yazana çok kufrettim. Sanırım agresifim.
Ördeğe sinirlenip arkasını dönmüş bir tavşan gördüm. Nedense Duygusalım bu aralar.
ördeği de tavşanı da gören birinin ne olduğunun açıklanmadığı testtir. ben ikisini birden gördüm misal.
Testi yapmama bile gerek yok, agresifim, kompleksliyim perdelerimi kaldırdığımda da odun gibi bir insanım diyecektim ki vazgeçtim.

Hem ördek hem tavşan gördüm. Dengesizsem demek ki.
şahsıma sorulan komik soru. *
Bir test. Tavşan gören zannımca agresif değil kördür. Tavşan nerde lan orda.
tavşan nerede amk?

saçma sapan testtir. burada tavşan yok. oysa ben agresifim gördüğünüz üzere.
anatomik olarak tavşanın kulağının yeri doğru olmamış . Bende ilk ördek gördüm de bende çok sakin sayılmam.dışardan öyle gözükürüm tabi . Sorun sende değil tavşanda.
Bu testi daha önceden görmüştüm benim okuduğumda da; insanların çoğu ördek görüyor, az bir kısmı da önce ördek sonra tavşanı görüyor. Tavşanı görebilen insanlar yaratıcı kişilerdir.

Ben bir türlü göremedim şu tavşanı.
Testin sonucuna değil, testi çözerken ki ruh haline bakıyorlar bence, önemli kısım orası zaten fkfdid.
Telefon dik iken ördek, yatay iken tavşan oluyor bu. Konu kilit
bir testiye sorulan soru.

(bkz: testi)
Ördek gördüm fakat sakin değilim. Davşan görmem lazımdı benim. Hemde bir sürü davşan.
Direk olarak tavsan gordum.Hatta ordegi bi sure dikkatli baktiktan sonra farkedebildim.
-yıllar evvel çizilmiş bir resim yıllar sonra başka insanlar tarafından yorumlanarak günümüze test olarak gelmiş.
-himym'daki en komik sahnelerden birinde yer alır.
-ördeğin gagasında hafif bir anatomik sıkıntı var gibi bunun dışında ben ilk baktığımda hem ördeği hemde tavşanı gördüm. bu ne demek?

bir kase agresifliğin üstüne küçük parçacıklar halinde sakinlik ekliyoruzz, iyi günler.
ördek gördüm, bakıyorum bakıyorum tavşan nasıl olur bundan diye. baya sakinmişim.
ördek gördüm ama millete ızdırap oluyorum tüm gün.
tavşan değilmi la o ama benim bir kavgada düşmanıma yani karşıdakine çelik jantla suratına vurduğum ve elmacık kemiklerini parçaladığım gerçeği vardır cevap vermem hata.
direkt kartal gördüm lan! şimdi ben neyim *