1. 0.
    boş bir tip tarafından eleştirildiğine göre ağır siklet yazar.
    10 -4 ... keyf kahyasi
  2. 1.
    Okumayı ve felsefeyi seven bir yazardır.

Biraz muhabbet etme şansımız oldu, belli bir kültür birikimi var belli oluyor. Böyle buyurdu zerdüşt kitabını başucu kitabı yapması takdirimi kazandı.

Sözlükte bilgi entrysi girmemek cahillik göstergesi değildir.

Edit: nickaltı kankacılığı yapmıyorum, gözlemlerimi siz değerli yazarlarla paylaşıyorum.
    15 -3 ... joseph sholomo kuschca
  3. 2.
    An itibariyle sözlükte silik yemiş yazar kişisi.
    9 -1 ... zaruri
  4. 3.
    beni eğer bulmazsan, mesaj kutum senden gelecek bir mesajla yanmazsa açık konuşuyorum seni var ya parçalarım olm. az önce bir siliğe mesaj attım, farkında değilim. mesajda da bilmek ister misin bilmiyorum ama neden uyumuyorsun, uyku saatin geldi yazdım. uyku saatine kadar kıymet veriyordum olm ben sana. şiir yazalım mı sözlük kızlarına diye bir soru soracaktım... sen şimdi yokken ben tek başıma nasıl komikli şiirler yazıcam, hangi insan evladı bana böyle kahkahalar attıracak? şiir yok, geyik yok, dertleşmek yok, iç açmak yok, fikir alışverişi yok... ben ne yapacağım lan, çok sıkılırım sözlükte. bi insana kendini bu kadar alıştırıp gidemezsin. içten içe seni çok takdir edip sana hayran olduğunu bildiğin bi insana bunu yapazsın. üzdün gerçekten. o kadar çok birbirimizi yedik ki, o kadar çok kalplerimizi kırdık ki, o kadar çok birbirimizi yanlış anladık ki ama sonunda iki ergen gibi davranmayıp birbirimize dostça davrandık. bu zamanda gitmemen lazımdı. kıymetli bir insan evladısın sen benim için. beni bulmazsan asarım keserim diyemiyorum ama küserim lan. gel. gelmezsen oturur ağlarım. bak zaten şu an bulunduğum evde her yer ayıcıkla dolu, sarılıp ağlarım birine, öyle uyurum. buna sen sebepsin lan. dön sikerim belanı.
    16 -5 ... t i b b
  5. 4.
    Yapması gereken, yapmasını istediğim son şeyi yapmadan gitmiş yazar *
    Oohooo agnottott, neyseki ben ayiciklara sarılıp aglamicam ayicigim yok da gelirsen bulursun işte ya buralardayim * ben gidersem de pişman ol saclarin beyazlasin da gor *
    Tamam lan şaka korkma *

Sey yapalim, takip ede dur ihtiyacim olursa bir gün mesaj cakarim ben sana *

Kal sağlıcakla agnottott, bir gun birini taparcasina sevmen dilegiyle
    20 -2 ... hala avcumda olmali yildizlar
  6. 5.
    sadistik ritüellerimiz hayallerde kaldı be biraderim. tez gel yine.
    8 ... birseruvenindahasonunageldik
  7. 6.
    maşallah dediğim üç gün yaşamıyor yaaavvvff.
    8 -1 ... fennafillah
  8. 7.
    büyük haksızlık.
    ağır kayıp.
    sözlüğün james fridmanı olmaya aday ismiydi.
    -selam agnottott bu resimde beğenmediklerini düzeltir misin diyecektik ona.
    10 -3 ... nanautzin
  9. 8.
    kendisiyle sohbet imkanım olmamasına rağmen yazdıklarıyla sık sık karşılaşıyordum ki takip listemdeydi.

gördüğüm kadarıyla hem eğlenceli hem de donanımlı biriydi. gitmesine üzüldüm, umarım tekrar gelir. okunmağa değer her insan adeta bir hazine benim için. hürmet ve muhabbetle selamlıyorum kendisini.
    11 -3 ... hassas nihat
  10. 9.
    bugün de seni çok özledim. gel lan şerefsiz, gelmezsen ağlarım, senin suçun...
    11 -5 ... t i b b