1. 1.
    Ağır looser.
    2 -1 ... burayabakarlar
  2. 2.
    Ağır keko. Hem şişko kokusu yayılıyor bundan o manada ağır, hem de çok keko öyle ağır.
    2 -17 ... afet hoca geliyo ihihi
  3. 3.
    boş bir tip tarafından eleştirildiğine göre ağır siklet yazar.
    10 -4 ... keyf kahyasi
  4. 4.
    nikimi kıskandığı için sık sık taciz eden yazar. niklerimiz benziyor olabilir, ama benim nikim daha seksi. nikimden oldukça memnunum ve değiştirmeye hiç niyetim yok. fesatlanacağına kendine daha iyi bir nik bak.
    1 -1 ... agnosticus
  5. 5.
    kaşıntısı var sanırım.

agnottott
    2 -6 ... agnosticus
  6. 6.
    kale3112 ve monte kristo kontesine övgü üstüne övgü yağdıran şahıs.

sus ve yalovaya devam et.

"çok fazla giri yazmakla övünse de yazdıkları bi sike yaramayan sözlük şeyi."

demiş bana. ulan hırbo sanki sen çok bilgi içerikli entry giriyor musunda beni eleştiriyon denyo.
    5 -9 ... kazakistanli ii
  7. 7.
    üzerimden prim kasmaya çalışan bir adet orul orul yazar(ımsı).

tengir budun sincabını iyi yalıyor ama dişlerini değdirmeden.

edit: aynı bir köpek misali, kim önüne kemik atsa ona sağdık oluyor. geçende monte kristo kontesine yalakalık yapıyordu.
    2 -9 ... kazakistanli ii
  8. 8.
    Okumayı ve felsefeyi seven bir yazardır.

Biraz muhabbet etme şansımız oldu, belli bir kültür birikimi var belli oluyor. Böyle buyurdu zerdüşt kitabını başucu kitabı yapması takdirimi kazandı.

Sözlükte bilgi entrysi girmemek cahillik göstergesi değildir.

Edit: nickaltı kankacılığı yapmıyorum, gözlemlerimi siz değerli yazarlarla paylaşıyorum.
    15 -3 ... joseph sholomo kuschca
  9. 9.
    An itibariyle sözlükte silik yemiş yazar kişisi.
    9 -1 ... zaturi
  10. 10.
    beni eğer bulmazsan, mesaj kutum senden gelecek bir mesajla yanmazsa açık konuşuyorum seni var ya parçalarım olm. az önce bir siliğe mesaj attım, farkında değilim. mesajda da bilmek ister misin bilmiyorum ama neden uyumuyorsun, uyku saatin geldi yazdım. uyku saatine kadar kıymet veriyordum olm ben sana. şiir yazalım mı sözlük kızlarına diye bir soru soracaktım... sen şimdi yokken ben tek başıma nasıl komikli şiirler yazıcam, hangi insan evladı bana böyle kahkahalar attıracak? şiir yok, geyik yok, dertleşmek yok, iç açmak yok, fikir alışverişi yok... ben ne yapacağım lan, çok sıkılırım sözlükte. bi insana kendini bu kadar alıştırıp gidemezsin. içten içe seni çok takdir edip sana hayran olduğunu bildiğin bi insana bunu yapazsın. üzdün gerçekten. o kadar çok birbirimizi yedik ki, o kadar çok kalplerimizi kırdık ki, o kadar çok birbirimizi yanlış anladık ki ama sonunda iki ergen gibi davranmayıp birbirimize dostça davrandık. bu zamanda gitmemen lazımdı. kıymetli bir insan evladısın sen benim için. beni bulmazsan asarım keserim diyemiyorum ama küserim lan. gel. gelmezsen oturur ağlarım. bak zaten şu an bulunduğum evde her yer ayıcıkla dolu, sarılıp ağlarım birine, öyle uyurum. buna sen sebepsin lan. dön sikerim belanı.
    16 -4 ... t i b b