bugün

uludağ sözlük yazar kişisidir.

gotchaaa...

mükemmel bir yazara benziyor kendisi.

entry lerini baştan sona okudum, neredeyse göbeğimi imzalamasını isteyeceğim.

o derece fevkalade.

neyse yazsın çizsin bakalım.
Futbolla ilgili entrylerinden ötürü, mobil versiyondaki sorundan ötürü, bilgisayardan girince donuza eklemeye karar verdiğim değerli yazar. Bu vesileyle sözlüğe donuzu kazandıran Zall' a teşekkür eder, değerli yazarımızı artık okumayacak ve bundan mutlu olsam da, kendisinin sözlükte iyi vakit geçirmesini dilerim.
Otostop çektiği araba da ilk okul arkadaşını gören yazardır.
Sözlükte gördüğüm en iyi nicklerden birine sahip yazardır.
bir red alert hastasi olarak düşündüğüm insandir.
ne fevri çıkışımı gördün lan bugüne kadar.

(bkz: ironi)
anlatmayı çok seven iyi bir yazar kişisidir kendisi. üstelik lotr da severmiş.
hjdhdhd güzel nick.

gece gece güldüm.

iyi yazmalar dilerim.

edit: ayrıca 20 günü aşkın süredir gözükmediği doğrudur.

edit2: ayıpsın, nick kadar karakter de var.
herkes diyarında muhabbetinde
bilmem bizi ne civara yazmışlar.

şu son iki üç aylık süre zarfında artık yazmak çok çekici gelmemeye başlamıştır.

ayrıca biri de nickimi değil beni övsün sevin lan beni ilgi gösterin bana *
sözlükten uzun süre uzak kalmış yazar. o yüzden ''sadece sözlükle ve diğer yazarlarla alaklı konularda entry girdiğinizi tespit ettik. art arda sözlük içi konularda entry girmeniz engellenmiştir. sözlük içi ve diğer yazarlarla alakalı konularda değil, bilgi paylaşabileceğiniz konularda entry giriniz.'' şeklinde uyarıya maruz kalınca ne diyor bu emuğagoyim diye düşünmüştür. harbi nedir bu böyle bir kural mı geldi nedir? artı çok entry de girmiyorum zaten hatta genel olarak girmiyordum girince de bu uyarıyı alıyorum nereye yazsam?
edit: bak buraya yazarken almadım mesela nedir lan bu?
görsel
islamafobia başlığındaki girileri sayesinde aklının age of empiresdaki oduncudan daha az çalıştığını düşündüğüm yazar. bana akıl tutulması yaşattı.