bugün

Telefondan açtığı müzıklerle kafamı iyi ütülemiş fakat sonrasında o duru sesiyle şarkı söyleyip gönlümü fethetmiş yazardır.*
Kölesi olduğum değerli efendi yazardır. Ne isterse yaparım, sahip.
Sırf istediği için Aaa-iii aaa-iii diye anırdığım yazardır. Ne hallere düştük..*
Canini yedigim sozluk kizlari birligine 18 yas alti olarak torpille alinmis yazardir. Seviyoz seni gız.
Sevilesi sözlük kızlarındandır.
150. Entrymi nickaltısına girdigim kıymetli, minik, biricik, değerli, eşsiz yazar. Kendisi benden daha salak olamadigi icin bana karsi özellikle salak tarzi ithamlarda bulunuyor aldiris etmeyin. en salak benim babe *******
Sevdiğim bir yazar.
tanışmak istediğim bir yazar.
Bir yazar.

(bkz: memeni göster)
kendisine ordan bir lahmacun söyleyeyim. Annesine şikayet edilmesi gerekilen yazar.
2 günde unuttu yazarı.
kankam yazarı.
gecen gun ozel mesajdan yaklasik 300 sflik yazi gonderdim ve telefonu kitlendi muthis bir zevkti ama olsun.
bu arada naber canımss umarım yaşıyordur.
tripsu'dan pika pika pikachu'ya terfi etmiş yazardır. Kendilerini kendi nick6'sından tebrik ederim.*
canım arkadaşım yazar. melek melek.
Bu aralar moralim yok kusura bakmasın yazarı.
hemşehrim yazardır. nedense kanım kaynadı bu yazara. *
Çok sevimli bir yazardır. Çok severiz kendisini.
çok sevdiğim insandır. kendine bugünlerde iyi bakmasını, değer vermesini diliyorum.
Yeni türedi herhalde. Değişik.
Lahmacun kılıklının tekidir .
Efendimis geri dönmüş.
Hoşgelmis yazardir. Özledik.
Tanışmaya çalıştığım ancak meğerse tanışmış olduğum reyiz yazar. Kendisine başarılar diliyorum.
Böyle sözlüğe böyle afrodit, böyle rihanna olur efendim. Hedefimiz örgütlenip dünyayı ele geçirmek. Acilen bizi durdurmak için bir şeyler yapınız.

Benden zilli olmasın ama zillidir kendisi. *
Birbirimizi ekmeyi çok güzel başardığımız yazar.

Bugün adımı yazmadı ayıp etti. * net.
oo şiir alırım bi dal
sen de sar bir dal
cugaram bitti al
yarın olmaz şimdi al

Dizelerini ithaf ettiğimdir, hoş gelişler ola sana yazarıdır. koaladan dönüş yapmış banu alkanlığa* türkiş afrodittir kendisi.