godbadnotgod ın yeni hesabıdır evet.

geldi tipini fişeklediğim.
hoşgeldin godbadnotgod! çılgınlar gibi coşturmaya kaldığı yerden devam edecek olan efsane yazar.
annesiyle güzel anılarımın olduğu yazar.

çok selam yavrum annene görüşmek üzere.
Vay be ne diziydi. Ayrı bi rengi vardı bu dizinin, çocukluğumuz da.
eski bir dizi repliği. bunu diyen arızalı ne oldu acaba hiç başka yerde görmedim oyunculuğu olmadı demek başka yerde.
Kendisi şuan Serhan aksak'a aşıktır.
görsel

(bkz: afet i devran). gelmiş yine. gelir gelmez de bana sallamayı da ihmal etmemiş. olm bıktım ben senden, uğraşmayacağım artık. kimin fakesisin kimin yan hesabısın sikimde değil. donuza da almıycam. ne bok yiyorsan ye ama bana sataşma. o malum çizgiyi aşmadan iyi yazmalar dilerim.
gırtlağına kadar sokup çıkartacaksın bir kez daha ihihihi dedirtip sağlı sollu şamarlayacaksın.
Sözlüğün aptal Meriçlerinden biri.
öfff bu susun lan. herkes herkese ağzına gelen her şeyi söyleyemez.

yazdıklarına cevap verin, saçma sapan karalamar yapmayın.

yok amk dhpkc'li, tikko üyesi, bazen ibda-c'li.

afet sen yapıyosan, sen de yapma.
kullanıcı adı zeka seviyesini ele veren yazar.
Tam bir çöp, boş teneke. Evet.
Yakında silik olur gider.
dobra, delikanlı yazar. kafirleri kudurtmuştur hahaha.
iyi yazmalar, koştursun dursun.
görsel
(#39357111) Yetişkinlik başka olgunluk başkadır. Burada tartışma çıkarmak gereksiz bir durum. Senin benim olgunluğuma erişmen için kaç fırın ekmek yemen lazım. Tavırlarına bak..
Tartışmayı lüzumsuz görüyorum. Sanki gelip burda şürekli ay buna bulaşıyım şuna bunu yazayım diyormuşum gibi söylenmeyi bırak. Dediğim gibi tartışmak gereksiz bu konuda. Milletin avukata ihtiyacı olursa kime gideceğini biliyor herkes..
Kızsa güzel olsa bile bu kadar çene çekilmez be. Sabah beri car car car.
https://m.uludagsozluk.com/e/39376929/

"Sözlüğün kraliçesiyim" diye ortada geziyor bu arkadaş.
Ama bak kovanlarda da bir tane Kraliçe olur o da "ben bu kovanin Kraliçesiyim" diye artislik yapar. Sonuçta binlerce erkek arı onu düdükler.

Biraz belgesel izle kardeş.
Ulunun kralicesi.
vıcık bir trol. tüm türleri gibi. devamlı entry/başlık sıçıyor, tepki almamak için dakkada siliyor. ya sen nasıl bir kralsın.
kikirik deilmiydi.
kendi açtığı başlıkta 1 ay sonra kendini yalanlayan ve kendine hakaret eden entry giren bir garip troll

görsel
''değişmeyen tek şey değişimin kendisidir.''

t: bir yazar
Tayyipçi galiba. O da böyle dönüp duruyor.
Hemşirem benim ya. Bizi tanıştırıp iki ayrı şehirde tek atan bir kalbe sahip olmamızı sağlayan zalla bile minnet duyuyorum. Sen olmasan da olurdum ama eksik olurdum. Patlıcansız tırşık, marulsuz çiğköfte, çikolatasız kahve olurdum.
Öpüyorum seni anangile selamlar