bugün

görsel

Swh.
Ferihaya da başkaları koydu.
Kendi derdim yetmiyor gibi bir de feriha'nın şu baskıcı ailesini izleyip dertleniyorum. Cidden coğrafya kaderdir.
Bir Bihter olamaz....

keşke banada sarksa evde..

Çok benziyoruz birbirimize.

birlikte intihar etsek son bölümde hatta.

Ama şaka yapmıyorum.

Şunu söylelim hatta.

Senin olsun yarınlarrrr
Bırak kalsın yanınaa
Buluşuruuuzzz mahşerdeeeeeğğğ.
Yaşıyoruuum uçurum kıyısındaa
Hasretimin dili olsa da konuşsa...
Sirf Hazal Kaya için izliyordum o diziyi.
(bkz: bir de bayıl istersen feriha)
öyle olunca ne oluyor?
Emir ile feriha kavga eder, emir ölümden döner ve feriha affeder. Böyle bir döngü içinde süregelen dizi.
Keşke bende Feriha olsaymışım.
Rıza feriha kötü yola düşmesin diye okula göndermek istemiyor. Mehmet'e adam ol diyor o da gidip jigolo oluyor.
işte hayatta beni bu kadar ciddiye alıyor eheh.
Ne zaman bu dizi ismini duysam aklıma ''adını Feriha koydum soyismini unuttum'' esprisi geliyor. Bu dizi yayınlanırken ortaokul sondaydım o yüzden bu saçma şakaya aşinayım.
Ferihaya da ben koydum. *
baskıcı ailesi mi kdldlfld zehra bence gayet free bi anneydi kızının onca yalanına rağmen ortak olmuşluğu bile var yalanına. tek başıma yemek yerken izlemeyi sevdiğim dizilerden birisidir efenim. yayındayken de feriha öldükten sonra izlememiştik emirin yolu bayağı kötüydü çünkü.
Adıyla ne ilgisi vardı hiç bir zaman anlamamıştım. Sanırım hala anlamıyorum
(bkz: iyi bok yedin)
Çok mu düşünmüşler bu isim için aq.. Küfür gibi dizi ismi sjsjs..
görsel

Gülten Dayıoğlu'nun "Yeşil Kiraz" adlı 2 serilik kitaplarından uyarlanmış yerli dizi...

Muhtemelen hiçbiriniz bilmiyordunuz.

Swh...
...............

Gülten Dayıoğlu'nun iki kitaptan oluşan Yeşil Kiraz serisi, köyden kente göç etmiş alt sınıf bir ailenin kızı olan Kiraz'ın yaşantısını, karşılaştığı sınıfsal ve kültürel sorunlar çerçevesinde anlatır. Kiraz’ın babasının görevi kapıcılıktır ve genç kız bundan bir hayli utanmaktadır.

https://cocukyazini.com/H...hayli%20utanmaktad%C4%B1r.

https://www.yapikrediyayi...i.com.tr/yesil-kiraz.aspx