bugün

Dondurma reklamı gibi fragmanı olan saçma sapan bir Türk dizisi daha.
fox'un yeni sıçmığı. abi artık bir parti dizileri kaldırma vaadinde bulunsa yemin ediyorum oy verecem , hakkında propaganda yapacam aq. kız gelmiş 25-30 yaşına daha yeni mi üniversite kazanıyon amına koduğuuuuuuuum.
Yeni bir dizi. Salı akşamı başlıyor imiş.

Eğlenceli bir şeye benziyor. izleyip göreceğiz.
bugünlerde böyle ergen dizileri oldukça çoğalmıştır.
şu an misafirlikte maruz kaldığım dizi. tek anladığım bir tane herbokolog var süpermen edasıyla dolaşıyor ortalıklarda. az önce okulun yüzme takımına girdi sonra kızı kurtarmakla yetinmeyip tamircilerin imkansız dediği arabayı tamir etti. anladığım kadarıyla yarın da yarış kazanacak.
aynalı tahirden sonra izlediğim en iyi dizilerden biridir.
yaz dizileri arasında en izlenilebiliridir.
(bkz: Name of happiness)
izlediğim yok ama dizinin müziği dikkatimi çekmiştir.
Gonca ile zeki çifti dışında hiçbir çifti desteklemediğim dizi. Izlenebilirliği diğerlerinden bir tık daha fazla olan yaz dizisi işte.
hoş bir dizi adıdır.
annemin izlediği boktan yaz dizisi. sonra neden benle hiç oturmuyorsun voldi diyor. ne oturacağım ki..
Dolunay karakterinin epey güzel oldugu dizi.
adını ilk kez duyduğum dizi. yorumlara bakılırsa oldukça kötü.
palavera dolu yaz dizisi,vıcık vıcık.
Adini sanini bilmem ama kendi güzellik bi kız var.

Tas ulan tas yeminle...

Abi bu Türk dizilerinde guzel kizi ikinci plana koymanin sebebi nedir bi cozemedim gitti. Esmer olan tam tasss.. oteki kiz kotu ama esmer boyle cok seksi bise var olum kaçırmayın lan.
adamın kafasına at mı düşmüş yoksa biz mi yanlış anladık ailecek ?
ya emeğe saygım var ayrı hikaye de biraz boş ve lüzumsuz dizi. yani yazarın ta oluşumundan itibaren konu bulamadığı çok belli oluyor.
tam 10 dakika boyunca zengin oğlanın kız kardeşinin meme ucunu seyrettik. böyle normallikleri olan bir dizi.
kumsalın baya bi salaklaştığı dizidir. ulan çocuktan hem kaç hem de beni sevmiyor de. ne acayipsin. evet oturdum izliyorum...
evet oturdum izledim bitirdim birazda üzüldüm. tam bi şeyleri hayatımla bağdaştırıp filme bağlanacaktım ki final yaptı.
Insanların ön yargılarını uzaklaştırtıp izlemesini bir çok kişiye önerdiğim dizidir.