bugün

"defol sürtük, sana kaç diyen mi oldu?" diyerek libidonun tavan yapması sağlanma durumudur. madem hayal kuruyoruz, bir kere de biz si.tir çekelim. *
kalp krizi sebebidir. zira türk erkeğine ağır gelir. hele ki birde türkçe konuşarak 'sana kaçtım' dicek, kesinlikle nallar havaya dikilir efenim.
vay anasını arkadaş sanırım son anlarımı yaşıyorum çünkü bu kıyametin kopması kadar büyük bi olay dedirtecek bir durumdur. gerekirse üzerine kırmızı boya döküp yere de bir güzel sereserpe uzanıp
-buyur sultanım geç..diyerek içeri alınması gereken insandır kendisi. insan olmasına rağmen tapılır ona..
düşüncesi bile iç gıdıklayıcı olan eylem. yani fantezi.

- seni istiyorum bikereindiroeli.
+ verdim gitti aşkııım.
(bkz: kapıyı açar açmaz boşalmak)
elizabet sırasında kurulabilecek hayaldir.
(bkz: adnan lima nın kapıyı çalıp seni istiyorum demesi)
uyan olum ... işe geç kalacaksın

anne bi dur ya en heyecanlı yerinde uyandırdın .
adriana lima: seni istiyorum.
+ verdim gitti aşkııım.
adriana lima: bi kere indir o siki.
adriana lima'nın abisi antonio lima'nın (a lima) kapıyı çalıp seni istiyorum demesidir. yok kalsın denir, ardından bir dörtlük şarkı patlatılır...

Ay takıldım ben birine
Sana değil kardeşine
Bir el atsan şu işime
Fena olmaz
kişinin uykuda k*çının açık kaldığına işarettir.
hemen kafamı arkaya çeviririm büyük ihtimal arkamda Brad Pitt vardır.
bunu duyan kişinin yaklaşık 3 sene boyunca a lima a lima diye ortalıkta gezinmesi ve sonucunda deli damgası yemesi muhtemeldir.
ben seni istemiyorum gibi bi cevap verilmesi imkansız ötesi olan durum.

(bkz: adriana lima yı reddetmek)
(bkz: really).
(bkz: finally its happening)
(bkz: mucize)
a.lima: seni istiyorum canım.
ali: vallaha mı?
a.lima: yeminlen hacii
ali: siktir lan top model dediğin böyle mi konuşur. rüstem sen misin olum. bak çok fena olur hee.
a.lima: off ne halin varsa gör. bidaha nah bulursun böyle şansı sözlük istedi diye bir imkansızı gerçekleştirdim. bir nevi kampanya yani. sende 2 milyon insan arasından seçildin ama şansını kaybettin.
ali: hassi*ktirr!
sadece hayaldir.
şaşkınlıktan ve heycandan içeriye "sen" aramaya gidilebilir.

düzenleme: başlık bir zamanlar adriana lima nın kapıyı çalıp seni istiyorum demesi idi değerli yazarlar...
halusilasyondur. birkaç dakika sonra geçecektir.
türkçe bildiğinin göstergesi.

evet, geçen yaz geldiğinde ben öğrettim. biraz zorlandı ama öğrendi. ee bazı şeyleri beyne sokmak için zorlanmak gerekiyo .
çok komiktir. a.lima ve kapıdaki gülerler.
kıçın açıkta kalması olayının bünyede yatattığı durumdur.
kedidir o.
buradan çıkarılacak sonuç, her mantarın yenmemesi gerektiğidir. iyi bak, bu halusinasyona sebep olmuş. bazıları öldürür maazallah.
a lima kapiyi calip "seni istiyorum" demez, "Eu quero você" veya "i want you" der. *