bir alişan beyanatı.

sabah sabah iyi güldüm amnk.lan olum bu bitme aşamasındaki ünlüler ne kullanıyorlar merak ediyorum.bu kafaya nasıl ulaşıyorlar.
adriana lima kendisine "hıristiyan ol seninle evlenirim" dese ne yapacağı merak edilen tipin yırtık dondan çıkan beyanatı.
gariban olduğunun farkında olmayan bir gariban beyanatı.
güldüren bir haberdir.. "adriana lima yı yakından bir kere görsem müslüman olurum" dese daha gerçekçi olurdu..
adriana lima'nın sümüğünü atmayacağı kişi beyanatı.
Adrina, parasiyla ve gorunusuyle degil aklini, dinini bile satin alir onun. eli ayagina dolasir, birakalim bu cool erkek numaralarini.
Cümleye bakış açısı:
Adriana lima müslüman olursa, evlenirim.
Anlam virgül de gizlidir.
(Onunla evleneceğini değil, hiç evlenmeyeceğini dile getirme sözüdür.)
kırmızı kar Yağınca vs. gibi ...
bakalim adriana lima musluman olursa senle mi evlenir sorusuyla karsilik verilecek kendine asiri guvenen insandir. guvenine saglik.
adriana lima ve alişan ya evet.
askerden döndükten sonra "hülya avşarın resimlerine az bakmadık" diye bir açıklamada bulunan, eskinin sanatçısı şimdinin saksıyla fotoğraf çektirme potansiyeli olan sanatçı beyanı.
beyinsiz söylemidir. not: adriana lima çok değerli bir insan olduğu için değil tabikide, gerksiz bir beyan olmuş sadece yoksa kimin için söylendiğinin bir önemi yok.
olsun yine de evlenilecek kadın.
"beyoncé evli, çocuklu olmasaydı ve müslüman olsaydı, onunla evlenirdim." beyanatı kadar çarpıcıdır.

işbu beyanat, meb55'e aittir.
(bkz: kansere çare)
(bkz: adriana lima müslüman oldu)
(bkz: cem uzana hapis soku)
Beyaz peynire tapınsa bile evlenirim, alişan git bokunla oyna.
alişa'nın söylemidir. müslüman bakış açısıyla söylediyse gerek yoktur efendim. ehl-i kitap bir kadınla evlenmek caizdir.
uludağ sözlüğe ilk giriş yaptığımda önüme çıkan ve haykırarak gülmeme neden olan beyanat.
alişan: adriana lima müslüman olursa evlenirim.
adriana: ay götümün kenarı.
adtiana lima benimle evlensin sike sike müslüman yaparım zaten .
adriana lima benimle evlense inanın ıslami gördükten sonra zaten müslüman olur zira öyle kusursuz bir dinimiz var
bakın chp döneminde adriana limayla evlenmek aklımızdan geçmiyordu ak parti döneminde hayal edebiliyoruz onun için (bkz: oyum akpye)
neymiiiiiiiiiiiş onlar konusur ak parti yapar