görsel
fakir mi oluyoruz?
daha neler.
Kibarlığıyla insanları ezip psikolojilerini bozan bir psikopat.
(bkz: alagavat)
matmazel cok uzulur matmazel cok kirilir matmazel cok gucenir matmazel cok naiftir matmazel duymasin beni duser.matmazelin haberi olmasin eyelineri bozulur diyerekten matmazeli bihterden hep ustun tutmus.
o zaman her aksam git matmazele sirnas.genc kadinla evlendi diye her gece bihtere sirnasmasi falan.
sanki sadece seks yapmak icin evlenmis bihterle.kadin rol yapsa bile kacamiyor.

dusunsenize adnan gibi firca biyikli bir adam her gece uyuyor rolu yapmaniza ragmen firca biyiklariyla sizinle seks yapmak istiyor.

yani nereden baksan bihtere hak veriyorsun.o biyiklarla olacak is degildi arkadas.
tartisan nihal ile bihtere

adnan:neyi paylasamiyorsunuz anlayamiyorum.
neyse gideyim de tahta oyayim.
Kışın ortasinda baharı yaşıyor gibiyim. Tam anlamıyla aşka geldim.

ednan beyin kan akisinin yon degistirdigi sahneden bir replik.

sen gelme adnan bokunu cikariyorsun.
Ne kadar rafine bir erkek gibi dursa da amcının tekidir. Amca değil amcı.
Sen koskoca aslan akbey rolünü oyna sonra bu dizide boynuzlu gavat rolünde oyna yakıştıramadım adamın bütün karizması gitti gözümde. Yıllar sonra hala bile.
cuckold fantazisini yeğeni behlül ve karısı bihter üzerinde uygulamış canı sıkılınca da sen benim oğlumdun demiştir. yoksa holding sahibi birinin o kadar alık olması imkansız.
görsel

Buna çok gülüyorum.*
koskoca aslan akbey ne durumlara düştü amk..
(bkz: ne istediler de vermedik)
boynuz boyu burj khalifa kadar olmuştur.
bihtere fena kaymıştı
gerçi ona kaymayan kimsede kalmamıştı.
matmazelle şimdi bir hayal dünyasında açık kalan yaralarını onarıyorlardır karşılıklı...
Yüzyılın en büyük gavati.
dizideki en mal karakterdir.

bülent bile ondan çok önce bir bokluk olduğunu sezmişti anasını satıyım..
parasıyla rezil olan adam. evet.
Tek suçu ensest bir orospuyla evli olmak olan adam.
Boynuz kralı.
Her genç kızın hayalidir.
Paralar, yalılar, tekneler, riva, çiftlik, şirketler, arabalar, hizmetliler. Bunları bırakıpta intihar edip, cehenneme anahtar teslim yapan bihter'e alkış.
dallastaki jr gibi adamdı, meaşşallah bir hayli görmüş geçirmiş bir adamdı.
işten eve gelip takımını değiştirip smokinle yemeğe oturan ve yemekten sonra rahat birşeyler giymek adına smokini cikarip blazer ceketini giyen adam gibi adam.
adam yazin bomboş günlerinde utanmadan uludağ sözlükte yaziyor ve adnan ziyagili eleştiriyor. inanilmaz ya inanilmaz.