bugün

Kadınlara yapılan eziyettir. Bence kadınlara izin versinler 3 gün evde yatsınlar. Hem onlar kimseye bağırmasın hem de kalpler kırılmasın.
Bizim şirkette olmayan durum. Pozitif ayrımcılık vardır bizde.
Erkeklerin sağlığı için kadınlar adetliyken işe gitmesin.
bizim sözlükte olmuyor böyle şeyler tabi ama başka sözlüklerde falan duyuyoruz hep.
kadınlar bu dönemde inanılmaz çekilmez oluyorlar.
onların bu dönemlerinden anladığım, kendileri de bir hayli zorluk çekiyorlar.
aslında kandılara regl izni verilmesi lazım.
ben o teoriyi destekliyorum.
Hem ruh sagligimiz hem işin gücün selameti icin Regl döneminde çalışan kadınlar idari izinli sayilmali.
Adaletliyken diye okudum adet ne len gelenek görenek falan mı?

Kafayı yemişsiniz. Ayrıca her kadının regl dönemi başka geçiyor kimisinin çok daha sıkıntılı kimisinin ki hafif. O yüzden göreceli bir durumdur.
ise gitmenin kendi zaten basli basina bir adet. o yuzden sikinti yok.
Erkek ağırlıklı bi kurumda çalışıyorum onlarda alıştılar bana. Sinirli, aksi, nalet olduğum zaman kimse elleşmez çikolata alıp masama bırakırlar ama bu günleri kesinlikle evde sıcak su torbası, battaniye ve çikilata eşliğinde geçirmek istiyorum.
Eziyettir, Çiledir. Sürekli altına yapmış gibi yapış yapış huzursuz olmak, "aman arkama mı geçti" korkusuyla ve rencide olma ihtimaliyle gerginlikle yaşamaktır.
Tabi bir de ishalken işe gitme durumu vardır (ki hiç tavsiye edilmez); o çok daha kötü..
bu gibi hallerde ped veriyoruz . çünkü çalışanı hizmete hazır halde bulundurmak için gerekli tedbirleri almak zorundayız.
bir bu eksikti.

gidip hemen buyuk boy ped almaliyim.
güncel Önemli Başlıklar